₺43,90 KDV Dahil
₺51,90 KDV Dahil
₺29,90 KDV Dahil
₺35,90 KDV Dahil
₺29,90 KDV Dahil
₺35,90 KDV Dahil
₺44,90 KDV Dahil
₺52,90 KDV Dahil
₺44,90 KDV Dahil
₺52,90 KDV Dahil
₺44,90 KDV Dahil
₺52,90 KDV Dahil
₺74,90 KDV Dahil
₺88,90 KDV Dahil
₺74,90 KDV Dahil
₺88,90 KDV Dahil
₺74,90 KDV Dahil
₺88,90 KDV Dahil
₺84,90 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺84,90 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺84,90 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺43,90 KDV Dahil
₺51,90 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim

Saç Jölesi

Günümüzde kadınlar ve erkekler fark etmeden dış görünüşünü önemseyen her insanın düzenli olarak kullandığı kişisel bakım ürünlerinin başında saç şekillendiriciler gelir. Saçları hiçbir türlü şekle girmeyen, ince telli saçları olan kişiler, kullanım rahatlığı ve ortaya koyduğu şıklık için uzun yıllardan beri kullanılan jölelere başvuruyor. Bu ürün artık birçok insanın günlük yaptığı işlemlerin başında geliyor. Saçlar giyilen kıyafetten ve aksesuarlardan daha çok göze çarptığı için dağınık bir görüntü kimsenin hoşuna gitmez. Bu yüzden de saçlarınıza en uygun olacak ürün sizlere kendinizi rahat hissetmenizi sağlar. Bu yüzden sizler de farklı amaçları için kullanabileceğiniz ve farklı yapıda bulunan çok sayıda saç jölesini satın alabilirsiniz. Fonex saçlarınıza şıklığı getirecek saç jölesi türlerini tek kategori altında hizmetinize sunar.

Saç Jölesi Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Saç jölesi, sizin saç tipinize ve ihtiyacınıza göre kendi içinde farklı türlere ayrılır. Islak bir görüntü ortaya koyan jöleler, saçlarınıza ekstra parlaklık ve ıslak bir hal verecek bir stil sağlar. Sert, ultra sert, ekstra güçlü, mega sert gibi farklı türde saç jöleleri bulunur. neme büyük ölçüde dayanan bu ürünler ile saçınıza güçlü bir tutuşu gün boyu sağlayabilirsiniz. Siz hangi sertlikte bir tutuş istiyorsanız tercihiniz bu yönde olmalıdır. Baş derinize temas etmediğiniz zaman jöleler hiçbir şekilde kepeğe yol açmaz. Ayrıca hafif parfüm içeren hoş yapısı da tercih edilmesini sağlar.

Seçmeyi düşündüğünüz jölenin kullanımının kolay olması da önemlidir. Satışa sunulan jöle türleri genel olarak kavanoz ve tüp içinde bulunur. Hangi form işinize yarıyorsa onu tercih etmelisiniz. Eğer sık sık bu ürüne baş vurmuyorsanız az gramaja sahip ürünü satın alabilirsiniz. Fazla gramajı olan ürünler, uzun süre kullanılmadığında yapılarında bazı bozulmalar ortaya çıkabilir. Ancak düzenli olarak kullanan biriyseniz istediğiniz boyda saç jölesi satın alabilirsiniz. Saç yapısı da jöle satın alırken önemli bir durumdur. Yağlı ve ince telli saçlarınız varsa ıslak görünüm veren jöleler yeterli olmaz. Kuru saçlar da ekstra sert görünüm veren ürünleri alırken dikkat etmelidir. Ekstra sert ürünler saçınıza şekil verirken bir çaba ortaya çıkacağı için saç yapınız kuruyabilir. Bu yüzden hafif tutuşu olan ya da ıslak görünümlü ürünler daha iyi bir seçim olur.

Saç Jölesi Fiyatları

Saç jölesi fiyatları; size vermek istediği sonuçlara, ürünün markasına ve büyüklüğüne orantılı olarak belirlenir. Dönemsel olarak Fonex bazı ürünlerde kampanyalar yapabilir. Sitemizde her bütçeye uyacak ve her isteğe yanıt verecek saç şekillendirici ürünler bulabilirsiniz. Böylece saçlarınızın yapısını daima koruyabilir ve her daim bakımlı görünebilirsiniz. İlgili kategoriye girerek tüm jöle türlerini inceleyebilir ve ürünler ile fiyatları arasında karşılaştırma yapabilir, sizin için oluşturulan ödeme seçeneklerini de görebilirsiniz.