₺102,90 KDV Dahil
₺121,90 KDV Dahil
₺90,90 KDV Dahil
₺106,90 KDV Dahil
₺90,90 KDV Dahil
₺106,90 KDV Dahil
₺106,90 KDV Dahil
₺126,90 KDV Dahil
₺106,90 KDV Dahil
₺126,90 KDV Dahil
₺106,90 KDV Dahil
₺126,90 KDV Dahil
₺184,90 KDV Dahil
₺218,90 KDV Dahil
₺184,90 KDV Dahil
₺218,90 KDV Dahil
₺184,90 KDV Dahil
₺218,90 KDV Dahil
₺213,90 KDV Dahil
₺253,90 KDV Dahil
₺213,90 KDV Dahil
₺253,90 KDV Dahil
 

Saç Jölesi: Saçlara Şekil Vermenin En Kolay Yolu 

 

Güne başlarken saçınıza şekil vermek çoğu zaman zahmetli ve zaman alan bir iş haline dönüşebilir. Saçlarınızı kolayca şekillendirmenin ve bu şekli uzun süre korumanın en pratik ve kolay yolu ise saç jölesi kullanmaktan geçer. Kuru ya da nemli saçlara kolayca uygulayabileceğiniz saç jöleleri sayesinde kısa sürede saçınızda harikalar yaratabilir, gün boyu mükemmel forma sahip saçlarınızla girdiğiniz her ortamda dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

 

Saç Jölesi Çeşitlerini Saç Tipinize Göre Seçin  

 

Kullanımı oldukça pratik olan ve etkili bir şekilde saçları sabitleyen saç jölelerini seçerken saç sağlığınıza zarar vermemek adına bir takım noktalara dikkate etmeniz gerekir. Öncelikle saç tipiniz en iyi saç jölesi için seçim yaparken yol gösterici olacaktır. İnce ya da kalın telli saçlar için farklı özellikler sunan jöleleri tercih ederek saçlarınızın sağlığını koruyabilirsiniz. 

 

Saç tipine uygun jöle seçimi yapmak saç sağlığını korumanın yanı sıra jölenin etkisini tam anlamıyla göstermesi için de oldukça önemlidir. Saçlarınızda istediğiniz görünümü ancak saç tipinizle uyumlu bir jöle ile meydana getirebilirsiniz.

 

Eğer saçlarınız ince telli ise çok sert jöleler tercih etmemeniz gerekir. Güçlü bir tutuşa sahip olan bu jöleler ince telli saçlarınızın kırılmasına ve kopmasına sebep olabilir. 

 

Saçlarınızla ilgili kuruluktan yana şikayetleriniz varsa içeriğinde alkol bulunan saç jölelerinden uzak durmanız gerekir. Alkol barındıran jöleler saçlarınızın daha çok kurumasına ve yıpranmasına sebep olur. Yıpranmış ve kuru saçlar için saça şekil vermenin yanı sıra bakım da yapan jöle çeşitlerini kullanabilirsiniz.

 

Gummy Jöle Keratin, içeriğinde bulunan keratin proteini sayesinde saçlarınıza şekil verirken gerekli bakımı da yapar. Alkol barındırmadığı için saçları kurutmayan bu jöle sayesinde hem yıpranmış saçlarınızı onarabilir hem de kusursuz şekilli saçlara kavuşabilirsiniz.   

 

Saçlarınız kalın telli ise muhtemelen şekil vermekte ve verdiğiniz şekli korumakta zorlanıyorsunuzdur. Bu tarz saçlar için ekstra tutuş sağlayan çok sert jöleleri tercih edebilirsiniz. 

 

FNX Barber Extra Hold Jöle sağladığı yüksek tutuş gücüyle en kalın saçlara bile istenilen şekli vermeyi kolaylaştırır. Özellikle kısa saçlara sahipseniz ve saçlarınızda dikenli bir görünüm oluşturmak istiyorsanız bu jöle sayesinde hayalinizdeki saçlara ulaşabilirsiniz.

 

Saç sağlığınızı korumak için tercih edecek olduğunuz jölenin içeriğine mutlaka dikkat etmeniz gerekir. Çok hassas ve yıpranmış saçlara sahipseniz bitkisel özlerden oluşan doğal saç jölesi çeşitlerini tercih edebilirsiniz. 

 

Saç Jölesi Çeşitleri ve Sunduğu Farklı Özellikler  

 

Jöle saç için kolay şekil alma özelliği sağladığı gibi saça farklı modeller uygulamanızı da mümkün hale getirir. Dolayısıyla saç jölesi seçimi yaparken saç tipiniz gibi elde etmek istediğiniz görünüm de büyük önem kazanır. Islak, esnek ya da sert bir saç görünümü için farklı özellikler sunan saç jölelerini kullanmanız gerekmektedir. 

 

Islak jöle çeşitleri özellikle yaz aylarında farklı ve dikkat çekici bir saç görünümüne kavuşmanızı sağlar. Bu tarz bir kullanım özellikle dolgun ve kalın telli saçlara bambaşka bir hava katar. Eğer ince telli saçlara sahipseniz ıslak görünüm sağlayan jöleler saçlarınızı daha da cansız ve sönük gösterebilir.

 

İnce telli saçlar için de kullanımı uygun olan esnek görünüm sağlayan jöleler saçı kalıplaştırmadan doğal bir şekil verir. Saçlarınızı doğal bir biçimde şekillendirmek için farklı ürünlerin özelliklerini bir arada sunan jöleleri tercih edebilirsiniz.

 

Bu ürünlerden biri olan FNX Barber Gel Wax, jöle ve wax’ın birleşiminden oluşan özel formülü ile saçlarda doğal bir görünüm oluşturur. İnce telli ya da kalın telli fark etmeden saçınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz bu jöle sayesinde doğal, parlak ve şekilli saçlara kavuşabilirsiniz.   


 
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR