₺61,90 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
₺61,90 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
₺61,90 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
₺118,90 KDV Dahil
₺140,90 KDV Dahil
₺93,90 KDV Dahil
₺111,90 KDV Dahil
₺93,90 KDV Dahil
₺111,90 KDV Dahil
₺149,90 KDV Dahil
₺177,90 KDV Dahil
₺112,90 KDV Dahil
₺132,90 KDV Dahil
₺149,90 KDV Dahil
₺177,90 KDV Dahil
₺141,90 KDV Dahil
₺168,90 KDV Dahil
₺141,90 KDV Dahil
₺168,90 KDV Dahil
₺141,90 KDV Dahil
₺168,90 KDV Dahil
₺141,90 KDV Dahil
₺168,90 KDV Dahil
₺149,90 KDV Dahil
₺177,90 KDV Dahil
₺134,90 KDV Dahil
₺159,90 KDV Dahil
₺313,90 KDV Dahil
₺371,90 KDV Dahil
₺313,90 KDV Dahil
₺371,90 KDV Dahil
₺56,90 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
%29 İndirim
%29İndirim
 

Wax ile Gün Boyu Şekli Bozulmayan Saçlar 

 

En güçlü saç şekillendiriciler arasında yer alan wax, saçlara uygulanan modelin gün boyu bozulmadan kullanılmasını sağlar. Kuru saça uygulanarak kullanılan wax, güçlü sabitleme özelliği sayesinde saçların her türlü koşul altında şeklini korumasına imkan tanır. Farklı kullanım şekilleri ve formülleri bulunan wax çeşitleri her saç tipine ve uzunluğuna göre özellikler sunarak hem erkekler hem de kadınlar için vazgeçilmez saç şekillendiricileri arasında ilk sıralarda yer alır.

 

Wax Çeşitleri ve Farklı Kullanım Şekilleri  

 

Genellikle jel formuna sahip olan wax çeşitlerinin farklı kullanım alternatiflerini de bulmak mümkündür. Kavanozda sunulan jel wax’ları parmaklarınızla istediğiniz kadar alarak saçlarınıza uygulayabilirsiniz. Kullanımı daha pratik bir ürün arayışı içindeyseniz pompası sayesinde kolaylıkla sıkabileceğiniz ve bu sayede daha hijyenik bir kullanım imkanına sahip olabileceğiniz wax çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

 

Gummy No Touch Dynamic Wax farklı ambalaj özelliği sayesinde hem hijyenik kullanım hem de kullanım kolaylığı sağlar. Avucunuza sıkarak kullanabileceğiniz bu wax saça güçlü tutuş, mükemmel esneklik ve doğal bir parlaklık verir.

 

Oldukça farklı bir kullanım şekli sunan toz wax erkek kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği ürünler arasında yer alır. Kadınların da rahatlıkla kullanabileceği toz wax çeşitleri özellikle yağlı saç yapısına sahip olanlar için benzersiz bir bakım ve şekil sabitleme sağlar.

 

3’lü etkiye sahip olan Gummy Toz Wax saçtaki fazla yağı emerek saçta daha temiz ve kuru bir görünüm oluşturur. Saçlara verilen şeklin dağılmadan ya da bozulmadan uzun süre muhafaza edilmesini sağlar. Aynı zamanda saçlara hacim kazandırarak dolgun bir görünüm oluşturur. 

 

Farklı kullanım özellikleri bulunan saç waxı saçlara sağladığı özelliklerle de her türlü beklentiyi karşılamaya aday bir şekillendiricidir. Doğal ve esnek bir saç görünümü arzuluyorsanız daha yumuşak forma sahip olan wax çeşitlerini kullanabilirsiniz.

 

Gummy Wax Casual Look dağınık ve hacimli şekiller elde etmenizi sağlayarak saçlarınıza doğal ve hareketli bir görünüm kazandırır. Özellikle uzun saçların kalıplaşmış bir görünüme sahip olmadan şekil almasını ve şeklini korumasını sağlar.

 

Wax çeşitleri parlak ve ıslak bir görünümün yanı sıra saçta mat bir duruş sağlayan formüllere de sahiptir. Kalın tellerden oluşan saçlarınıza şekil vermekte zorlanıyorsanız ve aynı zamanda saçlarınızda doğal bir görünüm arzuluyorsanız yüksek tutuşlu ve mat özellikli wax çeşitlerini deneyebilirsiniz.

 

FNX Barber Matte Effect Wax mat dokusu sayesinde parlak olmayan doğal bir görünüm sağlar. Mükemmel tutuş gücü ise en zor şekil alan saçlarda bile etki göstererek hayalinizdeki saçlara ulaşmanızı mümkün kılar.  

 

Wax Nasıl Kullanılır?

 

Wax saç için kusursuz bir şekil koruma sağlarken aynı zamanda kolay uygulanabilir özelliğiyle de öne çıkar. Birbirinden farklı formüllere ve yapılara sahip olan wax’ların kullanım şekilleri de buna göre değişkenlik gösterir. Jel formunda olan wax’ları önce avucunuza alıp yumuşatarak saçlarınıza uygulamanız gerekirken pudralı wax olarak da bilinen toz wax’ları direkt saça dökerek kullanabilirsiniz.

 

Genel olarak wax kullanırken dikkat etmeniz gerekenleri şu şekilde sıralayabiliriz:

 
  • Yağlı ve yapışık bir görünüm oluşmaması için wax uygulamadan önce saçlarınızın temiz olmasına özen gösterin. 
  • Nemli ya da ıslak saçlarda etkili olmadığı için wax kullanılacak saçın kuru olmasına mutlaka dikkat edin.
  • Wax ile saçlarınızı sabitlemeden önce saçlarınıza bir fön ve fırça yardımıyla arzu ettiğiniz şekli verin.
  • Doğal bir görünüm elde etmek için az miktarda avucunuza aldığınız wax’ı parmak uçlarınızı kullanarak, saçlarınızın her tarafına homojen bir şekilde yayarak sürün.
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR