Saç Kremi: Pürüzsüz ve Işıltılı Saçların Sırrı 

 

Her ne kadar saç derisine ve tipine uygun özel şampuanlar kullanılsa da saçları yıkamak başlı başına kurutucu ve yıpratıcı bir etkiye sahiptir. Özellikle suda bulunan kireç ve klor yıkama işlemi sırasında saçtaki nemin çoğunu alıp götürür. Dolayısıyla sık sık yıkanan saçlar, bir süre sonra kuruyup matlaşarak canlılığını yitirir. 

 

Bu durumu engellemenin en etkili yolu her yıkamadan sonra saç kremi kullanmaktan geçer. Saça nemi hapseden ve özel formülleri sayesinde aynı zamanda saçı besleyen saç kremleri pürüzsüz, ışıltılı ve parlak saçlara sahip olmak için vazgeçilmez bakım ürünlerindendir. 

 

Saç Kremleri ile İpeksi Yumuşaklığa Sahip Saçlar  

 

Saça esneklik ve güç kazandıran nem, saç sağlığı için hayati bir öneme sahiptir. Her yıkama sonrasında kaybedilen nemin saçlara geri kazandırılması için mutlaka saç kremi kullanmak gerekir. Bu sayede ipeksi yumuşaklığa sahip kırılmalara ve kopmalara karşı dirençli saçlara sahip olabilirsiniz.  

 

En iyi saç kremi saça nemi hapsettiği gibi saç için gerekli bakımı da yapan bir içeriğe sahip olmalıdır. Özellikle keratin katkılı saç kremleri saçı yoğun bir şekilde nemlendirmekle kalmayıp, aynı zamanda onararak saça canlılığını geri kazandırır. Gerektiği şekilde beslenerek canlanan saçlar, dış faktörlerin yıpratıcı etkilerine karşı daha güçlü hale gelir.    

 

Saç bakım kremi sadece kuru ve yıpranmış değil, yağlı saçların da ihtiyaç duyduğu nemi sağlar. Seçim yaparken saç tipinize ve beklentilerinize yönelik bir tercih gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle saç tipiniz ne olursa olsun daha parlak, yumuşak ve sağlıklı saçlara kavuşabilir, büyüleyici güzellikteki saçlarınızla girdiğiniz ortamlarda dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.   

 

Saç Kremi ile Kolay Taranan ve Şekil Alan Saçlar 

 

Saçlardaki kırıklar çoğunlukla yıkama sonrası saçları tararken oluşur. Şampuan sonrasında kullanacağınız saç kremleri sayesinde saçlarınızı kolayca tarayabilir, saç uçlarındaki kırıkların oluşmasını engelleyebilirsiniz. Özellikle saçlarınız uzunsa saç uçlarına masaj yaparak uygulayacağınız saç kremleri, daha sağlıklı ve pürüzsüz bir saç görünümüne ulaşmanızı sağlar.

 

Saç kremleri, saçları kırıklar oluşmadan kolayca taramayı mümkün hale getirdiği gibi istenilen şekli vermek için de saçları hazırlar. İster düz ister kıvırcık olsun, saçların ideal formuna ulaşmasında yıkama sonrasında kullanılan kremlerin etkisi büyüktür. 

Kıvırcık saçların buklelerini belirginleştirmek ve uzun süre şekli bozulmadan kullanmak için bukle belirginleştirici özelliği bulunan saç kremlerini tercih edebilirsiniz. Düz saçlardan hoşlanıyorsanız fön ya da düzleştirici kullanmadan önce saçınıza uygulayacağınız saç kremi sayesinde hayalinizdeki pürüzsüz düz saçlara ulaşabilirsiniz.

 

Saça şekil vermek için kullanılan maşa, fön ya da düzleştiricilerin yaydığı ısı saçtaki nemin buharlaşmasına sebep olur. Bu tarz saç şekillendiricileri düzenli olarak kullanıyorsanız nem kaybını önlemek için saç kremi kullanmanız oldukça önemlidir.  Saç kremleri hem saç şekillendirici krem etkisiyle saçların kolay şekil almasını hem de ısı sonucunda oluşacak nem kaybının geri kazanılmasını sağlayacaktır. 

    

Keratin ile gerçekleştirilen özel düzleştirme uygulaması yaptırdıysanız sahip olduğunuz düz saçların daha uzun süre formunu koruması için özel bir bakım gerçekleştirmeniz gerekir. 

 

Ceylinn Smooth Saç Kremi, Kera-Force etkisinin devamlılığını sağlayan saç düzleştirici krem çeşididir. Saçlarlarınızın düzlüğünü muhafaza etmeyi sağlayan bu krem, aynı zamanda yoğun nemlendirici özelliği sayesinde saçlara ışıltı ve parlaklık sağlar. Her bir saç teline ayrı ayrı nüfuz eden özel formülü ipeksi yumuşaklığın yanı sıra saçlarınıza mükemmel bir pürüzsüzlük kazandırır.  

 

Saç tipinize uygun bir kremini saç bakım rutininize ekleyerek, kolayca taranan, zahmetsizce şekil alan ve parlaklığıyla göz kamaştıran saçlara sahip olabilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR