₺42,90 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
₺42,90 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
₺42,90 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
₺53,90 KDV Dahil
₺62,90 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Yeni Ürün

Saç Kremi

Saç bakımında en önemli detaylardan biri de saç kremidir. Özellikle kuru ve yıpranmış saçlarınız varsa daha çok kırılmasını önlemek için doğru saç kremini seçmelisiniz. Aksi takdirde taradığınızda elinize dökülen saçlarınıza üzgün gözlerle bakabilirsiniz. Saç kremi saçı nemlendiren ve bu nemi hapseden özel bir teknolojiye sahiptir. Saç kremini kullanırken bu detayı unutmamalı ve kullanım şekline de önem vermelisiniz. Nem dengesini sağlayan özel saç kremi ürünleri sayesinde ışıl ışıl parlayan saçlar sahip olabilirsiniz.

Saç bakımında uzman saç kremi çeşitleri

Keratin bakım sistemi hem saçı nemlendiren hem de doğal bir düzleştirici etki sunan son teknolojilerden biridir. Saç banyodan çıktıktan sonra bile doğal düzlüğünü korumakta ve yıpratıcı başka müdahalelere gerek duyulmaktadır. Saçı nemlendiren ve bakımında önemli bir aşama olan Kera-force etkisi smooth saç kreminde bulunmaktadır. Bu etki sayesinde saç pürüzsüzleşir ve parlak bir görüntüye sahip olur. Saçın içerisinde nemi hapsetmesi sayesinde uzun süren bakımlı bir görüntü sağlar. Yumuşaklık sağlama özelliği sayesinde de saçınız gün içerisinde her saatte dikkat çeker. Hızlı ve güçlü uzayan saçlara da bu saç kremi çeşidi ile rahatlıkla sahip olabilirsiniz. Yumuşak ve güçlü uzayan saçlar her kadının hayalidir.

Işıltılı ve gün içerisinde parlaklığını kaybetmek istemeyenlerin tercihi smooth saç kremi olmaktadır. Doğru saç kremi doğru nem dengesi demektir.

En uygun saç kremi çeşitleri

Bu kadar iyi etkiye sahip olmasının yanı sıra uygun fiyatı ile de sizleri cezp edecek olan smooth saç kremi her bütçeye hitap ediyor. Fiyatlarını piyasanın en uygun barajına indirdiği için hemen herkesin banyosunda kolaylıkla bulunabilir hale gelmiştir. Saçınızın en parlak haline sahip olması artık uygun fiyatlarla da mümkün.

Doğru saç kremi kullanımı

Saç kremi kullanılırken yapılan en büyük yanlışlardan biri de saç kremini saç diplerine uygulamaktır. Saç kremini minik hareketlerle saç uçlarına uygulamak doğru kullanımdır. Saç diplerinde krem emilemeyerek artık olarak durabilir. Fakat uçlarına yumuşak hareketlerle kremi uygulayarak en hızlı ve iyi etkiye sahip olabilirsiniz. Ayrıca saç kremi tamamen durulanmamalıdır. Aksi takdirde nem hapsedilemez ve saçlarınız istenilen ışıltıya sahip olamayabilir. Nem dengesinin doğru sağlanması için saç kremi bir süre saçta bekletilmeli ve tamamen saçtan arındırılmamalıdır. Yoksa pürüzsüz saçlar hayal olabilir ve cansız bir görüntü elde edilebilir.