₺585,90 KDV Dahil
₺689,90 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
₺1.066,90 KDV Dahil
₺1.255,90 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
₺614,90 KDV Dahil
₺723,90 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
₺733,90 KDV Dahil
₺863,90 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
₺962,90 KDV Dahil
₺1.132,90 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
₺962,90 KDV Dahil
₺1.132,90 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo

Saç Düzleştirici

Her kadın güzel görünmek ve kendini beğenmek ister. Bu sebeple her zaman şık elbiseler, çekici bir makyaj ve göz alıcı aksesuarlar kullanır. Ancak kadınların bunların yanında parlak ve güzel şekil verilmiş bir saça da ihtiyacı vardır. Sağlıklı ve güzel görünüme sahip saçlar her zaman tamamlayıcıdır ve ilgi çekerler. Bunu sağlayabilmek de büyük bir emek gerektirir. Özellikle tatil günlerinde uzun saatler boyunca kuaförlerde vakit geçiren kadınların en büyük ortak amacı güzel bir görünüme sahip olmaktır. Ancak her gün kuaför kapısını aşındırmak zamanı olmayan kadınlar için mümkün olmaz. Bu yüzden bir türlü şekil almayan asi saçlar büyük bir sorundur. Sabah işe gitmeden önce ve vaktinizin kısıtlı olduğu zamanlarda saçınıza şekil verme sorunu bir işkence olabilir. Bu durumlarda zamanını harcamaktan kurtulacak ve pratik şekilde istediğiniz saç şekline kavuşmanızı sağlayacak saç düzleştirici modelleri en büyük destek ürünleriniz olacaktır.

Saçınızı Düşünen Saç Düzleştirici Modelleri

Evinizde saçınıza kolayca şekil vermeniz zordur. Ancak birbirinden farklı özellikleri bulunan saç düzleştirici aletler, size sandığınızdan daha rahat bir kullanım sağlar. Klasik ve kolay bir saç şekillendirme için akla ilk gelen ürünler olan düzleştiriciler; dalgalı saçlara sahip olmak ya da kıvırcık olan saçlarınızı kusursuz buklelere kavuşturmak için saç şekillendiriciler ideal seçimlerdir. Bir kuaförden çıktığınızda yüzünüzde oluşan mutluluğa sahip olmanızı sağlayacak harika saçlara artık tek başınıza da sahip olabilirsiniz. Farklı ısı derecelerine sahip olan ve seramik yapıya sahip düzleştiriciler, saçlarınızın bir elektriklenmeye maruz kalmadan istediğiniz şekli almasına yardımcı oluyor. Sadece düzleştirici ve kıvırma özelliğine sahip olan aletler olduğu gibi çok amaçlı kullanabileceğiniz ürünler de bulunur. genel anlamda elektronik ekranlarda istediğiniz ısı derecesini kolayca ayarladığınız ve saçınıza uygun ısıyı bulmanızı sağlayan modeller ve otomatik kapanma özelliği bulunan modeller sizlere konforlu bir kullanım sağlar. Fonex’te bulabileceğiniz saç düzleştirici modelleri ile sizler de özel günlerde ve iş yerinizde istediğiniz çekici saç modeline sahip olabilirsiniz. Üstelik bu işlemi çok kısa sürede yapmanız mümkündür.

Saçınıza Uygun Saç Düzleştirici

Saçınızın yapısına ve dayanıklılığına göre saç düzleştirici cihazlar size olumsuz sonuçlar doğurabilir. Bu yüzden mutlaka saçınıza uygun saç şekillendirici cihazı tercih etmeniz gerekir. İnce yapılı ve hassas saçlarınız varsa cihaz ısısı önemlidir. Çok ısınan cihazlar saçlarınıza değdiğinde kırılma ve yanma yapabilir. Bu durumda saçınızda yıpranma ortaya çıkabilir. Bu durumda sıcaklığı daha düşük olan daha hassas modellere bakmalısınız. Saç düzleştiricilerin kullanıldığı malzeme de saçınıza zarar verebilir. Kötü bir malzemeden yapılan düzleştiriciler uzun vadede telafi edemeyeceğiniz saç problemlerine yol açabilir. Bu yüzden Fonex’te satışa sunulan kalite kontrolden geçmiş, kadınlar tarafından ilgi gören ve kalitesini ortaya koymuş marka ve modelde ürünleri tercih edebilirsiniz.