₺837,90 KDV Dahil
₺933,90 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
₺837,90 KDV Dahil
₺933,90 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
₺837,90 KDV Dahil
₺933,90 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
₺837,90 KDV Dahil
₺933,90 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
₺837,90 KDV Dahil
₺933,90 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
₺124,90 KDV Dahil
₺148,90 KDV Dahil
₺6.600,90 KDV Dahil
₺7.763,90 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo

Fön Makinesi ile Kalıcı ve Çarpıcı Görünüme Sahip Saçlar

 

Üflediği güçlü hava sayesinde saçları çabuk bir şekilde kurutan fön makinesi çeşitleri aynı zamanda saçlara şekil vermenin de en etkili yoludur. Fön makinesi sayesinde düz ya da dalgalı birçok farklı saç şeklini kolayca uygulayabilirsiniz. Gelişen teknoloji ile yepyeni özellikler kazanan fön makineleriyle saçlarınızı elektriklenmeden ya da kabarmadan ideal formunda kurutabilirsiniz. 

 

Fön Makinesi ile Saçlarınıza İstediğiniz Şekli Uygulayın

 

Saç kurutma makinesi çeşitleri hem kurutma hem de şekil verme açısından uygun olsa da daha kalıcı ve etkili bir sonuca ulaşmak için fön makinesi kullanmak gerekir. 

Saçlarınızı hızlı bir şekilde kurutmak için de kullanabileceğiniz fön makineleri güçlü motorları ve dar başlıkları sayesinde pürüzsüz bir fön çekebilmenizi sağlar. Genellikle kuaförlerde ya da güzellik merkezlerinde kullanılan ve bu yüzden kuaför fön makinesi olarak da bilinen fön makinelerini evde kendiniz de kullanarak mükemmel forma sahip saçlara ulaşabilirsiniz.

 

Fön makineleri genellikle saçları düzleştirmek için tercih edilse de aslında fön makineleriyle dalgalı ya da bukleli saçlar da yapabilirsiniz. Bunun için satın alacağınız fön makinesinin farklı başlıklarının olması gerekir. 

 

Profesyonel kullanım için tasarlanan Astra 8818 Saç Kurutma Makinesi, 2400 Watt olan motor gücü ve farklı fön başlıkları ile kalın telli şekil alması zor saçlara bile kolayca fön çekebilmeyi sağlar. Ev kullanımı için de uygun olan ve güçlü motoruna rağmen oldukça sessiz çalışan fön makinesi, farklı ısı ve hız kademeleri sayesinde her türlü saç tipini zarar vermeden ya da yıpratmadan şekillendirmeyi mümkün kılar.

 

Fön makinesi seçerken motor gücü ve başlık sayısı kadar kolay temizlenebilir olmasına da dikkat etmeniz gerekir. Pratik bir şekilde çıkarılıp takılabilen hava filtreleri bulunan fön makineleri temizlik konusunda büyük kolaylık sağlar. Bu özelliğe sahip olan fön makineleri sayesinde yeni yıkadığınız saçlarınızı, tozlu filtreler yüzünden kirlenmesini engelleyerek temiz bir şekilde kurutabilirsiniz.     

 

Fön Makinesi ile Saçlarınızı Hızlı ve Hassas Bir Şekilde Kurutun 

 

En iyi saç kurutma makinesi çeşitleri saça zarar vermeden kurutan ve hem kurutma hem de şekil verme işlemi sırasında saçın elektriklenip kabarmasını önleyen modellerdir. Bunun için iyon özelliği bulunan fön makinelerini tercih edebilirsiniz. Fön makinesinden çıkan havada bulunan statik elektriği nötrleştirerek saçlara daha parlak ve canlı bir görünüm veren iyonlu fön makineleri aynı zamanda saç sağlığını da korur. 

 

Farklı ısı ve hız ayarları bulunan fön makineleri de saç sağlığını korumak adına oldukça yararlıdır. Bu cihazlarla saçınızı kuruturken saç yapınızı dikkate alarak gerekli ayarları yapabilirsiniz. 

 

Eğer ince telli ve yıpranmış saçlara sahipseniz fön makinesini fazla sıcak hava üflememesi için ayarlamaya dikkat edin. Aksi halde saçlarınız nemini kaybederek daha çok yıpranabilir. İnce telli saçlar için hız ayarını da alt kademede tutmak saçların karışarak dolaşmasını engellemek için oldukça önemlidir. 

 

Kalın telli saçlara sahipseniz saçlarınızı daha hızlı kurutmak ve rahat şekil vermek için yüksek hız ve ısı ayarlaması yapabilirsiniz. Yalnız bunu yaparken fön makinesini saçınızın sürekli aynı bölgelerine tutmamaya özen gösterin. Bu, saç derisinin ve saçların kurumasına yol açar. 

 

Birbirinden farklı özellikler sunan modeller sayesinde saçlarınızı en iyi forma kavuşturacak ideal fön makinesini bulabilirsiniz. Güçlü motorlarından dolayı daha etkili bir sonuç almayı mümkün kılan fön makineleri sayesinde saçlarınızı hızlı bir şekilde kurutup istediğiniz mükemmel şekle kolaylıkla kavuşturabilirsiniz. Böylece sahip olduğunuz şekilli ve bakımlı saçlarla girdiğiniz ortamlarda dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.  


 
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR