₺231,90 KDV Dahil
₺274,90 KDV Dahil
₺231,90 KDV Dahil
₺274,90 KDV Dahil
₺231,90 KDV Dahil
₺274,90 KDV Dahil
₺337,90 KDV Dahil
₺400,90 KDV Dahil
₺337,90 KDV Dahil
₺400,90 KDV Dahil
₺337,90 KDV Dahil
₺400,90 KDV Dahil
₺337,90 KDV Dahil
₺400,90 KDV Dahil
₺337,90 KDV Dahil
₺400,90 KDV Dahil
₺337,90 KDV Dahil
₺400,90 KDV Dahil
₺337,90 KDV Dahil
₺400,90 KDV Dahil

Makas: Mükemmel Saç Kesiminin Sırrı

 

Düzgün ve kusursuz bir saç kesimi yapmanın yolu en uygun makas çeşidini kullanmaktan geçer. Farklı boylara ve özelliklere sahip olan makas çeşitleri ile her türlü saç modelini kolaylıkla uygulayarak hızlı ve pratik bir şekilde kesim işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kalitesi ve sağlamlığıyla öne çıkan makas modelleri sayesinde uzun yıllar herhangi bir sorun yaşamadan saçları kesmeye devam edebilirsiniz.

 

Makas Çeşitleriyle Saç Kesiminde İstediğiniz Modeli Uygulayın

 

Saç kesimi için kullanılan makasların diğer makas çeşitlerinden daha farklı yapıları ve özellikleri vardır. Farklı modelleri saça uygulayarak kesim yapmanızı sağlayan makasları seçerken saçın yapısını ve gerçekleştirilecek kesimin şeklini göz önünde bulundurmanız gerekir. Bu şekilde en düzgün ve pürüzsüz saç kesimini yapabilir, saça verdiğiniz şekille göz doldurabilirsiniz.  

 

Profesyonel saç kesimi için sıklıkla kullanılan ve ara makas olarak adlandırılan makas çeşitleri özellikle çok gür ve dolgun saçlara daha düzgün bir şekil vermek için tercih edilir. Şekil almada zorluk yaşatan, sürekli kabaran ve çok kıvırcık bir yapıya sahip olan saçlar bu makas ile seyreltilerek saça daha pürüzsüz bir form kazandırılır. 

 

Kullanımı özel bir teknik ve ustalık gerektiren ara makaslar tarak benzeri dişli bir yüzeye sahiptir. Ara makaslar saçların tamamını kesmek yerine saç tellerinin bir kısmını keserek saçların yoğunluğunu azaltır. Kuaför makası olarak da bilinen ve çift taraflı ya da tek taraflı olmak üzere farklı seçenekleri bulunan bu makas çeşitleri, profesyonellerin kabarık saçlara şekil vermedeki en büyük yardımcısıdır.

 

Fnx Barber 1106-6 Makas Modeli çift taraflı özel tasarımı sayesinde oldukça kalın tellere sahip olan en kabarık saçları bile daha bakımlı ve düzgün bir görünüme kavuşturur. Kullanım sırasında rahatlık sağlaması amacıyla özel dizayn edilen bu makas sayesinde saçlar kısa sürede ve kolay bir şekilde ideal formunu kazanır.

 

Kat kat ya da düz fark etmeksizin her türlü farklı saç kesimini gerçekleştirebilmenize olanak tanıyan makaslar, uzman ellerin maharetlerini sergilemesine aracı olarak kusursuz bir kesime sahip mükemmel bir saç görünümünün ortaya çıkmasını sağlar.  

 

Makas Çeşitleri Sayesinde Saç Kesimini Kolay Bir Hale Dönüştürün

 

Saç makası çeşitlerini seçerken saç kesimini kolay bir hale dönüştürmek için birçok unsura dikkat etmek gerekir. Makasın gerçekleştirilecek saç modeline ve kesimine uygun olması gibi rahat kullanım özelliği sağlaması da oldukça önemlidir. Makasın ele tam oturan ergonomik bir yapıya sahip olması saç kesimini kolaylaştıran en önemli özellikler arasında yer alır.

Saç kesme makası çeşitlerinin aynı zamanda dengeli bir tutuş sağlaması da büyük öneme sahiptir. Bu sayede fazla efor sarf etmeden daha düzgün ve pürüzsüz bir saç kesimi gerçekleştirebilirsiniz. 

 

Makasın kıvrımlı tarafının eli acıtmaması kesim yapan kişi için konfor ve rahatlık sağlar. Özellikle uzun süren ayrıntılı kesimlerde bu tarz makaslar kesimi oldukça kolaylaştıran çeşitlerdir. Bu özelliğe sahip olmak için kıvrımlı tarafında kaplamalar bulunan makas modellerini tercih edebilirsiniz. 

 

Sık kullanıldığı için yıpranmaya daha müsait olan berber makası çeşitlerinin dayanıklı ve sağlam malzemelerden üretilmesi gerekir. Paslanmaz çelik, karbon ve krom karışımdan imal edilen makaslar en uzun ömürlü çeşitlerden biridir.  

 

FNX Barber Makas çeşitleri bütün bu özelliklerin yanı sıra eli yormayan yumuşak kesim hissine de sahiptir. Farklı boy ve özelliğe sahip çeşitlerini bulabileceğiniz FNX makaslarda paslanmaz çelikten üretilmiş uzun ömürlü kesici ağızlar bulunur. Hem kuaför hem de ev kullanımı için uygun olan makasları saç, sakal, bıyık, kaş ve favorilerin kesiminde kullanabilirsiniz.   

 
 
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR