₺48,90 KDV Dahil
₺57,90 KDV Dahil
₺35,90 KDV Dahil
₺41,90 KDV Dahil
₺48,90 KDV Dahil
₺57,90 KDV Dahil
₺48,90 KDV Dahil
₺57,90 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Yeni Ürün
₺53,90 KDV Dahil
₺62,90 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Yeni Ürün
Tükendi
₺48,90 KDV Dahil
₺57,90 KDV Dahil
Yeni Ürün

Saç Maskesi

Saç maskeleri, saçlarınızın her an sağlıklı bir görünüme sahip olmasını sağlayan en işlev sahibi ürünler arasındadır. Onarıcı yapısıyla birlikte saçlarınızı güçlendiren, saç dökülmesine engel olarak bitkisel yapılara sahip olan onlarca alternatifi bulunan saç maskesi ile saçlarınız hak ettiği güzelliği yeni baştan kazanacak. Saç tipinizi ve ihtiyacınızı dikkate alarak seçimini yapacağınız doğru maskeler ile saçlarınız güçlenecek, artık sizler de sağlıklı saçlara sahip olacaksınız. Çok sayıda markanın en pratik çözümleri yaratmak adına sunduğu çeşitli ürün arasından istediğiniz maskeyi seçerek kolay ve keyifli bir bakım uygulamasını başlatabilirsiniz. Saçlarınıza bakım yapabileceğiniz bu ürünler ile saçlarınızın ihtiyaç duyduğu nem dengesini sağlayabilir ve canlı bir görünüm kazanmasına yardımcı olabilirsiniz. Saçlarınız hiç olmadığı kadar güçlü ve parlak bir görünüm kazanabilir.

Yıpranmış Saçlar İçin Maske

Saçlarınız özellikle kirli hava gibi sağlık dışı hava koşulları ve yanlış kullanılan ürünlerde dolayı zamanla eski gücünü kaybetmeye başlar. Çevrenin getirdiği faktörler sebebiyle saçlarınızın kökler zayıflar ve yıpranarak kırılacak hale gelir. Yağlı, kuru ya da karma saç tipleri için özel üretilen doğru saç maskesi saçınıza eski sağlığını getirebilir. Böylece saçlarınızın canlılığı her ortamda kendini belli eder. nemlendirme, güçlendirme ve düzleştirme gibi işlevleri olan çok sayıda maske arasından istediğinizi seçerek saçlarınıza ipeksi yumuşaklığı getirebilirsiniz. Banyo sonrasında uygulayacağınız saç maskeleri nem seviyenizi de arttırır. Özel davetlerde, iş hayatınızda ya da günlük hayatta saçlarınıza en iyi şekilde davranmak istiyorsanız saç maskesi en büyük destekçinizdir. Fön, maşa ya da düzleştirici gibi makinelere maruz kalan saçlarınız zamanla büyük yıpranmaya davetiye çıkartır. Bu durumu ortadan kaldırmak için işlem sonrasında saçlarınızı onaracak ve yeniden yapılanmasını sağlayacak maskeler saçınızı koruyabilirsiniz. Bu bakım ürünleri saçınızı dış faktörlere karşı korur ve havalı bir stil ortaya koymanızı sağlar.

Yıpranmış saçlarınız için kullanabileceğiniz Fonex ürünleri arasında Gummy Olive, Ceylinn Silver – Silk Protein – Argan ürün çeşitleri yer alıyor. Gummy Olive, zeytinyağının doğallığıyla birleşen bir ürün olarak sizlere sunuluyor. Her saç sipi için kullanabileceğiniz bu ürün, ağırlık hissi yaratmaz. Saçlarınızı canlandırarak dış etkenlere karşı korunmasını sağlar.

Ceylinn Silver, viole ve mavi pigmentler ile zengileştirilmiş bir yapıya sahiptir. İstenmeyen sarı gölgelerin kaldırılmasında etkili bir üründür. Saçlarınıza gümüşümsü bir görünüm kazandırmak istiyorsanız, çiğ yansımaları ortadan kaldırmaya yardımcı bu ürünü tercih edebilirsiniz. Argan yağı içeren formülü ile saçlarınıza yumuşaklık kazandırır.

Ceylinn Argan ürünü, saçlarınızı güçlendirmek için tercih edebileceğiniz yardımcı ürünlerdendir. Saçlarınıza parlaklık kazandırmaya çalışan ürün, toplanma ve ağırlık hissi yaratmayan formülü ile size ihtiyacınız olanı sağlar. Nem kaybına karşı etkilidir. Saçlarınızda meydana gelen yıpranmalara ve kırıklara karşı onarımda yardımcıdır. Saçınızı besler ve destekler.

Erkekler İçin Saç Maskesi

Saç bakım ürünleri satın alırken saçınızın nem durumu ve saç tipiniz oldukça önemlidir. Çabuk elektriklenen bir saç yapınız varsa düzleştirici etkisi olan ürünler saçlarınızı kontrol altına alabilir. Sönük ve cansız saçlarınız varsa hacim sağlayan maske havalı saçları sahip olmanızı sağlayabilir. Saç maskeleri markasına ve özelliklerine göre Fonex’te farklı fiyatlar üzerinden satışa sunulur. Sitemize girerek saçınıza en uygun ürünü sipariş verebilir ve güzel saçlara sahip olabilirsiniz. Saç bakımınızı sürekli hale getirmek için durulamaya gerek kalmayan maskelerle günün her anında istediğiniz dolgunlukta saçlara kavuşabilirsiniz. Böylece daha etkili bir stile sahip olabilir ve kendinize olan güveninizi tasdik edebilirsiniz. Saç uçlarınızı onaran yapısıyla tarama işlemlerinizde ortaya çıkabilecek kırılmalara engel olunabilir, saç parlatıcı serumlarla mat ve yorgun saçlara son verebilirsiniz. Organik madde ve bitki özlerinden meydana gelen ürünler de saç bakımınızı kökünden ucuna kadar üstlenir ve canlı saçlarla enerjinizi herkese göstermenizi sağlayabilir. Saç tipinize, yapısına ve durumuna göre; canlandırıcı ve yenileyici çok sayıda maske ve kişisel bakım ürününü sitemizde uygun kategoriler üzerinden inceleyebilirsiniz.