₺180,90 KDV Dahil
₺213,90 KDV Dahil
₺106,90 KDV Dahil
₺125,90 KDV Dahil
₺106,90 KDV Dahil
₺125,90 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Yeni Ürün
₺106,90 KDV Dahil
₺125,90 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Yeni Ürün
₺162,90 KDV Dahil
₺192,90 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Yeni Ürün
₺118,90 KDV Dahil
₺140,90 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Yeni Ürün

Saç Maskeleri: Saçlar için Eşsiz Bir Bakım 

 

Saç maskesi çeşitleri saç kremlerine oranla daha yoğun bir nemlendirme ve bakım sağlayan ürünler olarak öne çıkar. Farklı saç sorunlarına ve saç tiplerine uygun olarak özel formüle edilen saç maskeleri, saç tellerine derinlemesine nüfuz ederek saçlarınızı canlı ve parlak bir görünüme kavuşturur. Özellikle dış etkenlerden dolayı sürekli kuruyan ve yıpranan saçlara sahipseniz Fonex saç bakım maskesi çeşitleri ile saçlarınızın ihtiyaç duyduğu nemi ve bakımı sağlayarak güçlü ve sağlıklı saçlara ulaşabilirsiniz.  

 

Saç Maskesi Çeşitleri ile Saçlarınızı Hem Besleyin Hem Koruyun 

 

İçeriğinde bulunan protein ve vitaminlerle saçı kökten uca besleyerek onaran saç maskeleri aynı zamanda dış etkenlere karşı saça benzersiz bir koruma sağlar. Yağlı, kuru ya da boyalı saçlar için farklı içeriklere sahip olan maskeleri düzenli olarak kullanmak saçlarınızda farkedilir bir ışıltı yakalamanın en etkili yoludur. 

 

Tipi ne olursa olsun sağlıklı bir görünüm için her saçın neme ihtiyacı vardır. Bu yoğun nemlendirmeyi sağlayan maskeler doğal ve besleyici yağlardan oluşan formülleri ile saçın canlılığını geri kazandırır. 

 

Özellikle kuru saçlar için maske arayışı içindeyseniz argan ya da zeytin yağı içeren ürünleri tercih edebilirsiniz. Gummy Olive Saç Maskesi, bir Akdeniz mucizesi olan zeytinyağı sayesinde saçınızı doğal bir şekilde besler ve canlandırır. Aynı zamanda dış etkenlere karşı saçı koruyarak bu canlılığın uzun süre devam etmesini sağlar. 

 

Ceylinn Argan Saç Maskesi formülünde bulunan argan yağı sayesinde yıpranmış saçları besleyerek güçlendirir. Saç kırıklarını onarmaya yardımcı olarak her bir saç telinin sağlıklı ve güçlü bir şekilde uzamasını sağlar. 

 

Saçın temel yapı taşlarından biri olan keratin, saçı onarmada kullanılan en etkili içeriktir. Aşırı yıpranmış ve canlılığını yitirmiş saçlara sahipseniz saçlarınıza keratin maskesi uygulayarak sağlıksız saç görünümünden kurtulabilirsiniz.

 

Ceylinn Keratin Smooth Saç Maskesi, düzenli kullanım sonucunda yıpranmış saçlarda gözle görülür bir değişim yaşanmasını sağlar. Özellikle kuru saçlarda sıklıkla karşılaşılan kabarma ve elektriklenme gibi sorunları ortadan kaldırarak saçları pürüzsüz bir parlaklığa kavuşturur.  

 

Özel geliştirilen formülünde bulunan ipek proteini sayesinde saçı yoğun bir şekilde nemlendiren Ceylinn Silk Protein Saç Maskesi, saça ipeksi bir yumuşaklık ve parlak bir görünüm sağlar. Canlılık hissi sağlayan özel parfümü ise saç bakımını rahatlatıcı ve keyifli bir hale dönüştürür.

 

Saç rengini korumak ve düzeltmek için de saç maskelerini kullanabilirsiniz. Ceylinn Silver Maske mor ve mavi pigmentlerden oluşan özel formülü ile gri ve beyaz saçlara gümüş renginde bir parlaklık kazandırır. Sarı saçlarda ise istenmeyen çiğ sarı yansımaları yok ederek saç rengini daha doğal bir görünüme kavuşturur.   

 

Saç Maskesi Evde Nasıl Uygulanır?

 

Saçlar için birçok yararı bulunan saç maskelerinden tam anlamıyla faydalanmak için uygulama sırasında bir takım noktalara dikkat etmek gerekir.

 
  • Evde saç maskesi uygularken saçınızın temiz olmasına dikkat edin. Maskeyi saçınıza sürmeden önce saçlarınızı yıkamanız, maskenin saç tellerine daha iyi nüfuz etmesini sağlayacaktır.
  • Nemli saça uygulayın. Maskenin etkisini göstermesi için saçın çok ıslak ya da tamamen kuru olmaması gerekir. Saçınızı yıkadıktan sonra fazla suyunu bir havlu yardımıyla alarak maskeyi uygulamanız oldukça önemlidir.
  • Saçınızı bölümlere ayırın. Bu şekilde maskenin her bir saç teline eşit şekilde ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bölümlere ayırdığınız saçınızı, maskeyi uyguladıktan sonra tarayarak da bu etkiyi artırabilirsiniz.
  • Saçınızda yeterli süre beklettiğinize emin olun. Maskenin saça tamamen nüfuz etmesi için maskenin üzerinde belirtilen sürelere uygun olarak maskeyi saçınızda tutmaya özen göstermeniz gerekir.
  • Saçlarınızı iyice durulayın. Maskenin saçlarınızda ağırlık yapmaması için bol suyla durulayarak saçlarınızı maskeden tamamen arındırmanız gerekir. 


 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR