₺42,90 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
₺42,90 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
₺42,90 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim

Sıvı Saç Kremi

Saçlarınız sert ve çabuk dolaşan bir özelliğe sahipse saç kremi kullanımı sizin için oldukça önemli olmaktadır. Özellikle nemli bir bölgede yaşıyorsanız saç kremsiz bir hayat neredeyse mümkün olmamaktadır. Saç kremi bu kadar önemli bir etkiye sahipken kullanım şekli de oldukça önemlidir. Saçınız saç kreminden yeteri kadar verim alamazsa istenilen etki sağlanamaz ve saçlarınız tarak tutmaz hale gelebilir. Bazı durumlarda saç kremleri saça yeteri kadar etki edemeyebilir. Bu durumlar için yeni sıvı saç kremi kullanılmaktadır.

Kimler sıvı saç kremi kullanmalı?

Sıvı saç kremi aslında belirli bir süredir piyasada. Fakat hakkında yeterli bilginin elde edilmemiş olması nedeniyle biraz daha çekingen yaklaşılmaktadır. Saç yağını arttıracağı düşünülse de eğer cansız ve kuru saçlarınız varsa ve saç kremi yeterli gelmiyorsa sıvı saç kremi kurtarıcınız olacaktır. Sprey şeklinde olan bu ürün sayesinde saçınız kolaylıkla nemlenecek ve her bölgesine aynı miktarda saç kremi uygulamak daha kolay olacaktır. Özellikle gür saçlara sahipseniz krem saç kremi her bölgeye aynı miktarda uygulanması zor bir seçim. Saç tipinize göre sıvı saç kremi seçimi doğru olacaktır.

Argan yağlı sıvı saç kremi parlaklığı

Saçlarınızı içten besleyen ve Argan yağı etkisi ile yumuşacık bir görünüm sunan argan yağlı sıvı saç kremi sayesinde günün her anında bakımlı saçlara sahip olmak çok kolay. Ne kadar saç kremi kullansanız da yumuşak saçlara sahip olamıyorsanız artık sizin için sıvı saç kremine geçiş gerekli bir hale gelmiştir. Özellikle argan yağlı seri ile saçlarınız yenilenir ve nemlenir. Dolaşan saçlara da artık bu krem ile veda edebilirsiniz.

Duştan ve kurutmadan sonra elektriklenme sorunu yaşıyorsanız yine sıvı saç kremi tam da size göre. Saçınızı çok düzleştiriyor ve fön gibi yüksek ısılı uygulamalar yapıyorsanız normal saç kremleri yetersiz kalacaktır. Sıvı saç kremi fön etkisinin vermiş olduğu yıpranmayı önler ve saçınızı en derinden nemlendirerek kırılmasını da engeller. Saçınıza kolay şekil vermek için de size yardımcı olan mucize sıvı saç kremi etkisi ile saçlarınız yenilenir.

Kaliteli sıvı saç kremi fiyatları

Fiyatları normal saç kremi ile çok yakın olan sıvı saç kremleri her bütçeye hitap edebiliyor. Seçiminizi yaptıktan sonra fiyatı çok küçük bir detay kalacaktır. Kullandığınız saç kreminin etkisini hissedemiyorsanız benzer fiyatlarda sıvı saç kremi kullanarak saçınıza doğru nemi sağlayabilir ve yenilenmiş canlı saçlarla dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.