₺118,90 KDV Dahil
₺140,90 KDV Dahil
₺118,90 KDV Dahil
₺140,90 KDV Dahil
₺118,90 KDV Dahil
₺140,90 KDV Dahil
₺121,90 KDV Dahil
₺144,90 KDV Dahil
₺121,90 KDV Dahil
₺144,90 KDV Dahil
₺121,90 KDV Dahil
₺144,90 KDV Dahil
₺121,90 KDV Dahil
₺144,90 KDV Dahil
₺165,90 KDV Dahil
₺196,90 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Yeni Ürün
₺165,90 KDV Dahil
₺196,90 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Yeni Ürün
₺165,90 KDV Dahil
₺196,90 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Yeni Ürün
₺165,90 KDV Dahil
₺196,90 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Yeni Ürün
 

Tıraş Kolonyası ile Tıraş Sonrası Tazelenmiş Bir Cilt

 

Tıraş sonrası kullanım için sıklıkla tercih edilen tıraş kolonyası çeşitleri, hem dezenfektan görevi üstlenerek cildi dış tehditlere karşı korur hem de tıraş sırasında gerilen cildi yumuşatarak rahatlatır. Farklı koku seçenekleri bulunan tıraş kolonyaları cilde etkisi gün boyu devam eden bir ferahlık ve tazelik sunar. Zengin formüllere sahip olan özel tıraş kolonyası çeşitleri ise cildi ferahlatmanın yanı sıra bakım da yaparak mükemmel bir pürüzsüzlüğe ulaştırır.    

 

Tıraş Kolonyası ile Cildinizi Dış Etkenlere Karşı Koruyun

 

Tıraş sonrasında cilt, ölü derilerden arındığı ve gözenekleri açıldığı için çeşitli risklere açık bir hale gelir. Tıraş olurken oluşan küçük kesikler ve yaralar da bu riskleri artıran unsurlar arasında yer alır. Bu yüzden içeriğinde yüksek oranda etil alkol bulunan tıraş kolonyalarını kullanmak cilt sağlığı ve hijyeni açısından oldukça önemlidir.

 

Tıraştan sonra kolonya kullanıldığında cildin gözeneklerine işleyerek kıl köklerine kadar ulaşan alkol, her türlü mikroba karşı üstün bir koruma sağlar. İçeriğinde bulunan alkol sayesinde etkili bir dezenfektan olan tıraş kolonyaları aynı zamanda tıraş sırasında oluşan kesik ve yaraları iyileştirme konusunda da oldukça başarılır. Bu kolonyalar sayesinde her tıraş sonrasında ferahlayarak rahatlamış, taze bir cilde sahip olabilirsiniz.

 

En iyi tıraş kolonyası çeşitlerine ulaşmak için sadece cildi koruyup, ferahlatmakla kalmayan aynı zamanda cilde sürüldüğünde yakmayan ve tahriş etmeyen ürünleri tercih etmeniz gerekir. Sprey şişesi sayesinde kolay bir şekilde uygulanan kolonya çeşitleri de pratik ve etkili ürünler arasında yer alır. 

 

Gummy Barber Kolonya Invite, sprey şişesi sayesinde cilde eşit bir şekilde dağılarak benzersiz bir tıraş sonrası bakım gerçekleştirir. Ferahlatıcı ve serinletici özelliği gün boyu etkisini sürdürerek cilde rahatlama sunar. Kalıcı kokusu ise şık görünümünüzü tamamlayarak girdiğiniz ortamlarda çarpıcı bir hava yaratmanız sağlar. 

 

Farklı koku çeşitleri sayesinde her türlü zevke hitap eden tıraş kolonyaları alışılmışın dışına çıkmayı sevmeyen ve her zaman tercihlerini klasik olandan yana kullananlar için de alternatifler sunar. 

 

Gummy Barber Kolonya Limon, içeriğinde bulunan doğal limon esansı ile klasik kolonya kokusunu serinletici bir şekilde sunar. Ufak şişesi sayesinde her yere kolayca yanınızda taşıyabileceğiniz bu kolonyayı ihtiyaç duyduğunuz her an ferahlamak ve tazelenmek için kullanabilirsiniz.     

Tıraş Kolonyası Çeşitleriyle Bakımlı ve Ferah Bir Cilde Sahip Olun

 

Günümüzde tıraş kolonyaları özel formülleri sayesinde içeriğinde bulunan alkolün olumsuz etkilerini azaltarak cilde bakım yapar. Özellikle kuru ve pul pul dökülen bir cilde sahipseniz alkol cildinizin daha da çok kuruyup tahriş olmasına sebep olabilir. Bu olumsuz etkiyi ortadan kaldırmak için özel geliştirilen tıraş kolonyalarını tercih ederek, cildinizi koruyup ferahlatabilir ve aynı zamanda nemlendirip besleyebilirsiniz.    

 

Tıraş kolonyalarının gün boyu kalıcılığı devam eden birbirinden farklı koku çeşitleri herkes üzerinde büyüleyici bir etki bırakmanızı mümkün kılar. Cilde uyumlu yapısıyla öne çıkan Fonex tıraş kolonyası çeşitleri Theoric, Illusion ve Spiritual olmak üzere farklı seçenekleriyle tarzınıza yakışan kokuyu kolayca bulmanızı sağlar. 

 

Fnx Barber Theoric Tıraş Kolonyası, serinletici özelliğiyle tüm gün cildinizi canlı ve taze hissetmenize yardımcı olur. Tıraş sonrası cilde bakım da yapan bu kolonyanın kalıcı ve çarpıcı kokusu, girdiğiniz ortamlarda dikkatleri üzerinize çeker. 

 

Tıraş kolonyaları sağladığı koruma ve ferahlatma ile erkekler için vazgeçilmez bakım ürünleri arasında yer alır. Erkek tıraş kolonya çeşitleri daha canlı, sağlıklı ve bakımlı bir cilt görünümüne ulaşmanızı sağlar. 

 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR