₺61,90 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
₺1.776,90 KDV Dahil
₺2.046,90 KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo
₺1.485,90 KDV Dahil
₺1.701,90 KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo
₺49,90 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
₺1.732,90 KDV Dahil
₺1.993,90 KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo
Tükendi
₺1.261,90 KDV Dahil
₺1.435,90 KDV Dahil
Tükendi
₺1.350,90 KDV Dahil
₺1.541,90 KDV Dahil

Yedek Ekipmanlar: Tıraş Makineleri için Gereken Her Şey

 

Saç ve sakal kesme makinesi başlıklarından, tıraş makinesi bakım ve hijyen ürünlerine kadar geniş bir yelpazede sunulan yedek ekipmanlar, her türlü ihtiyacı karşılayan dayanıklı ve kaliteli ürünlerdir. Eskiyen ve kesiciliğini kaybeden başlıkları yenilemek ya da farklı uzunluklarda saç ve sakal kesimi yapmak için tıraş makinenizin marka ve modeline uygun aparatları ürünler arasında bulabilirsiniz. Yedek ekipmanlar arasında yer alan temizleme ürünleri sayesinde bakım için kullanılan malzemelerinizi dezenfekte ederek daha hijyenik ve sağlıklı bir kullanım imkanına ulaşabilir, bakım yağlarıyla da tıraş makinenizin ömrünü uzatabilirsiniz.

 

Yedek Ekipmanlarla İhtiyacınıza Göre Tıraş Makinenizin Başlıklarını Değiştirin

 

Tıraş makinesini satın aldığınızda beraberinde gelen farklı özelliklerdeki tıraş makinesi başlığı çeşitleri sakallarınızı farklı uzunluklarda kesebilmenizi sağlar. Daha farklı sakal kesimleri yapmak için de yedek başlıklar satın alarak istediğiniz görünüme ulaşabilirsiniz. 

 

Yedek başlıklar sayesinde zamanla eskiyen ve kesici özelliğini yitiren tıraş bıçaklarını da kolaylıkla yenisiyle değiştirebilirsiniz. Bu şekilde eskiyen tıraş makinenizi değiştirmeden cihazınızı ilk günkü performansına geri kavuşturabilirsiniz. 

 

Tıraş makinesi kesici ağız çeşitlerini seçerken kullandığınız tıraş makinesinin marka ve modeline uygun olmasına özen göstermeniz gerekir. Aksi halde yeni satın aldığınız kesici bıçakları cihazınızda kullanamayabilirsiniz. 

 

Moser 1245/1250 Kesici Ağız, Moser marka tıraş makinelerinde kullanıma uygun orijinal bir üründür. 7 mm olan kesici ağız paslanmaz çelikten imal edildiği için dayanıklı ve uzun ömürlü bir kullanım olanağı sunar.

 

Saç tıraş makinesi tarakları da farklı uzunluklarda saç kesebilmeyi sağlar. Kolay bir şekilde saç kesme makinesine takılıp çıkarılabilen tarakların, tıpkı kesici ağız çeşitlerinde olduğu gibi kullanılan makinenin markasına ve modeline uygun olması oldukça önemlidir.  

 

Farklı ölçülere sahip olan taraklar sayesinde saç kesme makinenizle farklı saç modelleri uygulayabilirsiniz. Satın aldığınız değişik boylardaki tıraş makinesi tarağı çeşitlerini kesim sırasında değiştirip, saçınızın farklı bölgeleri için farklı uzunluklarda kesimler yaparak dikkat çekici bir görünüme ulaşabilirsiniz.

 

Wahl 03114-001 Tarak NO:1 Wahl marka saç ve sakal kesme makineleri için üretilmiş orijinal bir üründür. 3 mm uzunluğunda saç kesimi gerçekleştirmeyi sağlayan tarakla saçlarınıza havadar ve çarpıcı bir görünüm verebilirsiniz.  

 

Yedek Ekipmanlar ile Tıraş Makinenizin Bakımını ve Hijyenini Sağlayın

 

Kişisel bakım ürünlerinin gerektiği şekilde hijyeninin sağlanması sağlık açısından önemli bir konudur. Özellikle ciltle yakın teması olan tıraş makinelerinin iyice temizlenmesi ve üzerindeki sağlığa zararlı mikroorganizmalardan mutlaka arındırılması gerekir. 

 

Hassas bir yapıya sahip olan tıraş bıçakları için herhangi bir temizlik ürünü kullanmak hem sağlık açısından güvenli olmayacaktır hem de bıçakların yapısını bozacaktır. Bunun için temizlik sırasında bıçakların yapısını bozmayacak özel formüllere sahip olan hijyenik ürünlerin kullanımı oldukça önemlidir.

 

Razorline Hijyenik Sprey, cilt ile temas eden cihazların, başta kesici bıçaklar olmak üzere, metalik yüzeylerini sağlığa zararlı mikroorganizmalar ve materyallerden derinlemesine bir şekilde temizler. Tam bir hijyen sağlayan özel formülü tıraş makineleri, makas ve pens gibi manikür ekipmanlarının ağız kısımlarının paslanmasına engel olarak keskinliğini korumasına da yardımcı olur. Sprey başlığı sayesinde kolayca kullanılan ürünü, ekipmanların metal kısımlarına sıkmak ve bir pamuk ya da bez yardımıyla silmek gerekli hijyeni sağlamak için yeterlidir. 

 

Tıraş makinesi yağ çeşitleri kesici aletlerin ağız kısımlarının paslanmasını ve aşınmasını engelleyen bir makine bakım ürünüdür. Tıraş makinesi yağları sayesinde özellikle kesici ağızların bakımını yaparak tıraş makinenizi herhangi bir sorun yaşamadan uzun süre kullanabilirsiniz. 

 

 

 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR