₺49,90 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
%38 İndirim
%38İndirim
Yeni Ürün
₺49,90 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
%38 İndirim
%38İndirim
Yeni Ürün
₺49,90 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
%38 İndirim
%38İndirim
Yeni Ürün
₺49,90 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
%38 İndirim
%38İndirim
Yeni Ürün

Fonex

Saçların şekillendirilmesi için birçok ürün kullanılmaktadır. Bunlar jöle, sprey, wax gibi şekillendiricilerdir. Daha önceden saç jölesi sık kullanılan bir ürün olsa da artık yerini waxa bırakmıştır. Günümüzde waxın tercih edilmesinin en önemli sebebi, daha az sürülerek daha çok etki yaratma potansiyelidir. Wax, sağladığı bu fayda ile her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz bir üründür. Kalite açısından düşünüldüğünde Fonex Matte Look Wax ürününü tavsiye ediyoruz. Hem kalitesi, hem de uygun fiyatı bakımından tam bir fiyat performans ürünüdür.

Fonex Ürün Çeşitleri ve Özellikleri Nelerdir?

Sitemizde tek bir Fonex ürün çeşidi bulunmaktadır. Fonex Matte Look Wax sayesinde saçlarınız kolayca şekil alacaktır. Bu ürün saçınızı hacimlendirecek ve doğal görünümünü koruyacaktır. Özel formülü sayesinde üst düzey doğal görünüm sağlar. Görünümü mat şeklindedir. Bu ürünü kuru saça uygulamanız tavsiye edilmektedir. Bir miktar Fonex Matte Look Wax’ı avucunuza sürerek kuru saçınıza uygulayıp saçınıza istediğiniz gibi şekil verebilirsiniz.

Fonex Matte Look Wax Nasıl Kullanılır?

Öncelikle saç yapınıza uygun bir wax almanız gerekmektedir. Örneğin yumuşak bir saç yapısına sahipseniz saçınız kolay kolay şekil almayacaktır. Bu nedenle sert çeşidini tercih edebilirsiniz.

Seçtiğiniz wax, saçınıza vereceğiniz şekle uygun olmalıdır. Örneğin saçlarınızı geriye doğru yatıracaksanız ve ıslak bir görünüm elde etmek istiyorsanız sertlik düzeyi orta ve ıslak görünüm sağlayan wax tercih edebilirsiniz.

Ürünü kullanmadan önce saçınızı yıkayınız.

Yıkanan saçı iyice kurulayın ve fön makinası yardımıyla istediğiniz şekli verin. Saçlarınız fön ile istediğiniz şekli almıyorsa en yakın saç şeklini ayarlayın. Geri kalanını wax ile halledebilirsiniz.

Ürünü bir ya da iki nohut tanesi kadar kullanın. Çok fazla sürmeniz durumunda saçlarınız birbirine yapışabilir ve hoş olmayan bir görüntü ortaya çıkabilir.

Peki, ürünü kullandıktan sonra nelere dikkat etmelisiniz?

Wax’ı kullandıktan sonra gün sonunda saçlarınızı mutlaka yıkayınız. Saçınızda wax varken uyumamanız önerilir. Waxın uzun süre saçınızda kalması saç derinizin havasız kalmasına neden olabilir.

Kullanılan waxın saçınızda kalıp halinde kalmadığına emin olun. Kalıp halinde kalan wax saçınızda hoş olmayan görüntüye neden olabilir.

Kullandığınız ürünün kaliteli olmasına dikkat edin. Kalitesiz waxlar saçınıza zarar verebilir. Fiyatı ucuz diye kalitesiz ürünler tercih etmeyin.

Belirtilen özelliklerdeki ürünleri Fonex Kozmetik Web Sayfasından inceleyebilirsiniz. Sitemiz sizlere hızlı ve güvenilir alışveriş imkânı sunmaktadır. Siz de bu imkânlardan faydalanmak istiyorsanız hemen sitemize üye olun, giriş yapın ve istediğiniz ürünü sepetinize ekleyerek sipariş verin.

 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR