Profesyonel Bakım Ürünleri: Uzmanların Tercihi 

 

Saç problemlerinin üstesinden gelmenin yolu saç tipine ve derisine uygun ürünlerle düzenli olarak bakım yapmaktan geçer. Evde uygulanan saç bakım ürünleri saç sağlığı için büyük önem taşısa da bazı saç sorunlarına çözüm bulmak için saçları uzman ellere emanet etmek gerekir. Güzellik merkezleri ya da kuaförlerde gerçekleştirilen saç bakımı için tıpkı evde kullanılan bakım ürünleri gibi kalitesi ve zengin içerikleriyle öne çıkan profesyonel bakım ürünlerini kullanmanın önemi saçların sağlığı için büyük bir öneme sahiptir. 

 

Özel geliştirilen formülleri ile ayrıntılı ve hedefe yönelik komple bir bakım yapmayı sağlayan profesyonel saç bakım ürünleri hem saça kaybettiği sağlığını geri kazandırarak göz kamaştırıcı bir görünüme ulaştırır hem de saçın dış etkenlere karşı güçlenerek kazandığı sağlığı korumasına yardımcı olur.

 

Profesyonel Bakım Ürünleriyle Pürüzsüz Görünüme Ulaşan Saçlar  

 

Kuaförlerde uygulanan özel bakımlar evde gerçekleştirmenin imkansız olduğu muhteşem sonuçlara ulaşmanızı sağlar. Özellikle saçları düzleştirerek pürüzsüz ve parlak bir görünüme ulaştırmak için uygulanan keratin bakım, uzman eller tarafından gerçekleştirildiğinde uzun süreli bir kalıcılığa sahip olur.

 

Keratin bakımın sağladığı kalıcı düzleştirme ve saçlara kazandırdığı parlaklık için bu konuda etkinliğini kanıtlamış kaliteli ürünler kullanmak gerekir. Birçok farklı profesyonel keratin markaları arasından öne çıkan Gummy ve Ceylinn etkili formülleri sayesinde hem kuaförlerin işini kolaylaştırır hem de saçlara benzersiz bir pürüzsüzlük ve parlaklık sağlar.

 

Gummy Saç Düzleştirici (Relaxer), sadece profesyonel kullanım için üretilen bir saç düzleştirme ürünüdür. Zengin içeriği sayesinde saça zarar vermeden düzleştirme işleminin gerçekleştirilmesini sağlarken aynı zamanda saça muhteşem bir parlaklık, yumuşaklık ve pürüzsüzlük kazandırır.

 

Cilde ve saça dayanıklılık kazandıran ve saç yapısında doğal olarak bulunan keratin proteini, düzleştirme işlemini yaparken saça bakım da yapan özel bir maddedir. İçeriğinde keratin bulunan ürünlerle gerçekleştirilen düzleştirme işlemi en etkili ve sağlıklı bir şekilde sonuca ulaşmayı sağlar.

 

Ceylinn Keratin Seti, şampuandan düzleştirici kreme, mühürleyici saç serumundan koruyucu saç kremine kadar hem işlem sırasında hem de işlem sonrasında bakımın kalıcılığının devam etmesi için gerekli olan bütün ürünleri kuaförlere ve kullanıcılara sunar. Bu eksiksiz sette yer alan ürünleri kullanarak etkili bir uygulama gerçekleştirebilir, bakım sonrası ortaya çıkan parlak, pürüzsüz, sağlıklı ve uzun süre düzlüğünü koruyan saçlarla kendinizi ya da müşterilerinizi mutlu edebilirsiniz. 

 

Profesyonel Bakımın Vazgeçilmezi Arındırıcı Şampuanlar 

 

Etkili bir saç bakımı için öncelikle saçın kimyasal işlemlerin kalıntılarından bütünüyle arındırılması gerekir. Bu özel arındırma işlemi için normal bir şampuan yerine daha güçlü ve hassas bir temizleme gerçekleştiren profesyonel şampuan çeşitleri tercih edilmelidir. Her türlü kimyasaldan ve kirden tamamen arınan saç daha çabuk yenilenerek sağlıklı bir görünüme kavuşur. 

 

Ceylinn Neutralising Şampuan, toz açıcı, perma ve saç boyası gibi tüm kimyasal işlemlerin yarattığı kalıntılardan arındırarak saçı canlandırır. Bu şampuan sayesinde tekrar doğal pH seviyesine dönen saç, ürünün içeriğinde bulunan zeytinyağı, B3, B5 ve E vitamini sayesinde yumuşak, parlak ve hacimli bir görünüme sahip olur. 

 

Gummy Neutralising Şampuan ise saçı relaxer kalıntılarından etkili bir şekilde arındırma görevini gerçekleştirirken aynı zamanda saçı besleyerek sağlığına kavuşturur. Saç ve saç derisi için faydalı vitaminlerden oluşan zengin içeriği mineral seviyesini yükselterek saçtaki kurumayı azaltır.

 

Arındırıcı şampuanları gördüğü işlemlerden dolayı yıpranan saçlarınızı derinlemesine bir şekilde temizlemek ve canlandırmak için tercih edebilirsiniz. Yenilenerek canlılık ve parlaklığa kavuşan saçlarınızla göz kamaştırıcı bir görünüme ulaşabilirsiniz. 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR