₺49,90 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
%38 İndirim
%38İndirim
Yeni Ürün
₺49,90 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
%38 İndirim
%38İndirim
Yeni Ürün
₺49,90 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
%38 İndirim
%38İndirim
Yeni Ürün
₺49,90 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
%38 İndirim
%38İndirim
Yeni Ürün

Kolonya Çeşitlerinin Hoş Kokularıyla Ferahlayın 

 

Ferahlatıcı etkisinden dolayı diğer koku ürünlerinden ayrılan kolonya çeşitleri geleneksel kültürümüzün önemli bir parçası olarak her evde bulunur. Özellikle sıcak yaz aylarında serinlemek için tercih edilen kolonyalar, aynı zamanda yüksek alkol oranı sayesinde etkili bir dezenfektan görevi de görür. Boyutları ufak ve kullanımı pratik kolonya şişesi alternatifleriyle kolonyalar, her an yanınızda taşıyabileceğiniz kişisel hijyen ve bakım ürünleri arasında yer alır.  

 

Parfümlü Kolonyaların Sunduğu Benzersiz Kokular  

 

Kolonya denince ilk akla gelen baskın limon kokusuyla limon kolonyası çeşitleridir. Geleneksel olarak her evde bulunan ve eve gelen misafirlere mutlaka ikram edilen bu kolonyalar, limon esansının serinletici ve ferahlatıcı etkisini kalıcı bir şekilde sunar. Hoş kokuya sahip bu kolonyanın özellikleri arasında iyi bir dezenfektan olarak mikroplara karşı koruma sağlama da bulunur.

 

Her ne kadar geçmişten bu yana limon kolonyaları en çok tercih edilen çeşitler olsa da günümüzde farklı koku seçenekleri bulunan kolonyalar da oldukça revaçta olan ürünlerdir. Yasemin, begonya, lavanta ve gül gibi aklınıza gelebilecek her türlü çiçeğin kokusunu ferahlatıcı bir şekilde sunan kolonya çeşitleri, hem güzel kokularla serinlemek hem de kalıcı bir şekilde güzel kokmak isteyenlerin öncelikli tercihleri arasında yer alır. Farklı çiçek özlerinin uyumlu birleşiminden ortaya çıkan özel kokulara sahip kolonyalar ise herkes üzerinde büyüleyici bir etki bırakır.

 

Kolonya markaları arasında da öne çıkan Fonex ürettiği Gençlik Kolonyası Green ile mimoza ve yasemin çiçeklerinin eşsiz kokularını size taşır. Üstün kalıcılığı sayesinde çiçek kokularının hoş etkisini gün boyu yaşamanızı sağlayan bu kolonya çeşidini özel günler ve anlarda kullanmak için de tercih edebilirsiniz.

 

Fonex Gençlik Kolonyası Pink, begonya ve kamelya çiçeklerinin kokularının uyumuyla mükemmel bir harman sunar. Tüm gün kalıcılığını yitirmeden üzerinizde taşıyabileceğiniz bu koku, herkes üzerinde cazibeli ve çarpıcı bir etki oluşturmanızı sağlar.      

 

İçeriğinde bulunan çiçek özleri sayesinde doğanın ferahlığını yansıtan parfümlü kolonya çeşitlerini kendiniz ya da sevdiklerinize hediye etmek için satın alabilirsiniz.

Hediyelik kolonya çeşitleri cam şişelerinin estetik görünümü ve farklı esanslara sahip hoş kokuları ile özel günleri daha da anlamlı kılmak için tercih edilir.  

 

Kolonya Çeşitleri ile Bunaldığınız Anlarda Tazelenin 

 

Kolonya içeriğinde bulunan yüksek alkol oranı serinletici bir etki yaratır. Özellikle bunaltıcı yaz sıcaklarında tazelenmek ve canlanmak için kolonya çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Sadece yaz aylarında değil, her mevsim, bunaldığınızı hissettiğiniz her an kolonyaların serinletici etkisinden ve muhteşem kokularından faydalanarak yenilenebilirsiniz. 

 

Birçok farklı ambalaj seçeneğiyle kolonyalar kullanımı pratik ve kolay ürünler haline gelir. Boyutları küçük kolonyaların taşınması oldukça kolaydır. Zahmetsiz bir şekilde kullanmak için sprey kolonya çeşitleri en ideal seçenektir. Her yere yanınızda taşıyabileceğiniz bu kolonya şişelerini ihtiyaç duyduğunuz her an hijyene ve ferahlığa ulaşmak için tercih ederken, eviniz için litrelik kolonya çeşitlerini satın alabilirsiniz.    

 

Kolonyaların ferahlatıcı etkisini artıran kokular ekstra bir tazelenme ve yenilenme imkanı sunar. Bunlardan biri olan Fonex Gençlik Kolonyası Blue, okyanus ferahlığını serin rüzgarlar eşliğinde size taşır. İçeriğinde bulunan sardunya ve marine notaları bu ferahlığı ve serinliği gün boyu yaşamanızı sağlar.

 

Serinletici etkisiyle öne çıkan bir diğer çeşit olarak Fonex Gençlik Kolonyası Purple, fuşya ve iris çiçeklerinin ferahlatıcı kokuları sayesinde tüm gün zinde kalmanızı sağlar. Bu kolonyanın canlandırıcı etkisi bulunan kalıcı kokusunu her zaman üzerinizde hissederek rahatlayabilirsiniz.  

 

Birbirinden farklı kokularıyla büyüleyici bir etki bırakan ve ferahlatarak rahatlama sağlayan kolonya çeşitleri, fiyat bakımından da cazip ve uygun seçeneklere sahiptir. Kolonya fiyatları hesaplı seçenekleri sayesinde benzersiz kokulara ve ferahlatıcı serinliğe bütçenizi zorlamadan ulaşmanızı sağlar. Böylelikle gün boyu canlılık, ferahlık ve tazelik hissetme imkanı sunar.   

 
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR