Saç Serumu

Saç serumları içerdiği saçı besleyen vitaminler ve bileşenler ile saçlarınızı canlandırır. Saç serumları saç diplerine etki ederek kuruluk ve cansızlık gibi sorunlar kökünden müdahale etmenizi sağlar. Saçı kirleten ve cansızlaştıran dış etkenlerden de saçınızı korur. Saç sorunlarına göre farklı türleri bulunan ve bu türler ile saça doğru etki yapan etkili saç serumu sayesinde saçınız hiç olmadığı kadar kendini gösterir. Bu etkileri sağlayabilmek için doğru serumu seçmelisiniz.

En faydalı saç serumu çeşitleri

Silk protein infusion serum saçınıza protein desteği sağlar. İçerdiği ipek protein ile saça nem dengesi sağlar ve ekstra parlaklık kazanmasına yardımcı olur. Saçınızı derinlemesine besler ve ihtiyacı olan bütün bileşenleri sunar. Saç serumlarında en büyük sorun olan yağlı görüntü olmaz ve saçınız yağlanmaz. Bu sayede yağlanmadan ve ağırlaşmadan canlı bir saça sahip olmanızı sağlar. Saçınıza ekstra yumuşaklık sağlayarak uzun süren bakımlı bir görüntü elde etmenize imkan verir. Derinlemesine bir bakım sunan silk protein saç serumu ile saçınız yenilenir ve tazelenir.

Keratin seal gloss serum ile saçınızda keratin etkisini kolaylıkla hissedebilirsiniz. Düz ve bakımlı saçlara sahip olmanızı sağlayan bu serum ile saç bakımınızın en önemli aşamasını evinizde gerçekleştirebilirsiniz. Saç bakımı için her detaya sahip bu serum gün içerisinde ışıltılı ve kadife yumuşaklığında saçlara sahip olmanıza olanak sağlar.

Uygun saç serumu fiyatları

Saç serumu çeşitleri farklı fiyatlarda karşımıza çıkmaktadır. Bileşenlerine göre çok fazla değişmeyen serum fiyatları şampuan ve saç kreminizin denginde gözümüze çarpmaktadır. Çok yüksek fiyatlarda olmayan bu kaliteli ürünler sayesinde saçınızı en dipten besleyip mükemmel bir canlılığa sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Saç serumu fiyatları herkesin sahip olabileceği düzeylerde bulunmaktadır.

Etkili saç serumu kullanımı

Yıkanmış ve hafif nemli saça saç serumu uygulamak en doğrusudur. Saç daha kolay vitaminleri ve nemi hapseder. Saç yoğunluğuna ve türüne değişmekle beraber genellikle birkaç damla serum yeterli gelmektedir. Fazla kullanım saçın yağlı bir görüntü kazanmasın sebep olabilir. Bu nedenle kullanımda yeterli miktara dikkat edilmelidir. Kafa derisine küçük ve yumuşak hareketler ile yedirilip tüm derinin bu serum ile buluşması sağlanmalıdır. Kalan miktar da saç uçlarına uygulanarak doğru saç serumu kullanımı sağlanmış olur.

Doğru saç serumu bakımı ile canlı ve ipeksi saçlara sahip olabilir ve saçınız en etkili bakımı evinizin rahatlığında uygulayabilirsiniz. Saç serumu saçınızın bakımın