ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Yüz Maskesi

Bakım herkes için önemlidir. Kendine güveni arttıran ve iyi hissetmeyi sağlayan bakım ile siz de tanışmalısınız. Günlük kullandığımız ürünler bazı zamanlarda yeterli gelmeyebilir. Bu nedenle çeşitli ürünlerle de desteklemek gerekir. Belirli zaman aralıklarında yapılan maskeler bu destek ürünlerden bir tanesidir. Artık herkesin evinde yapabileceği kolaylıkta olan bu maskeler ile siz de cildinizdeki farklılıkları rahatlıkla görebileceksiniz. Doğru maskeyi seçtikten sonra iş sadece uygulamada. Bu da evinizin rahatlığında artık çok kolay.

Gözle görülür kil maskesi farkı

Kil maskesi son zamanların en revaçta olan ürünlerinden bir tanesi. Eskiden sadece kadınlar kullanıyorken şimdi erkeklerin de kişisel bakım ürünleri arasında ilk sırada. Uygulamasının da çok kolay olması insanların ilgisini çekiyor. Kuaförler ve bakım uzmanlarının yapması ile biraz bütçeleri sarsan kil maskesi artık her evin baş köşesinde yerini alıyor. İçerisinde kimyasal maddelerin bulunmaması kil maskesinin doğallığını ve güvenilirliğini gözler önünde seriyor. Hem uygun fiyatlı olması hem de etkili özellikleri ile bakım ürünleriniz arasında en çok kullandığınız ürün olmaya aday.

İçeriğinde bulunan yararlı maddeler cilt sağlığı için oldukça önemlidir. İçeriğindeki yararlı maddelerin bu kadar fazla olması kil maskesini diğer bütün maskelerden öne çıkarıyor. Sivilce, yağlı cilt, akne gibi bir çok sorunun da ortadan kalkmasına yardımcı olan kil maskesi genellikle ciltte 10-15 dk kalmaktadır.

En etkili yüz maskesi önerileri

Cildi yağdan ve kirden arındıran Barber Raspberry-Mint Yüz maskesi dikkat çekici özellikleri ile karşımıza çıkmaktadır. En etkili maskelerden bir tanesi olarak cildin ton eşitlemesine de yardımcı olur. Zeytin çekirdeği içermesi ile de derinlemesine temizlik için en uygun maskedir. Gün içerisinde cildin maruz kaldığı kir ve artıklardan kolayca kurtulmasını sağlar. Kendinizi ferah ve zinde hissetmeniz için cilde nem dengesi kazandırır.

Göz çevresi ve dudak çevresi hariç yüzün her yerine uygulanan maskenin kullanımı da oldukça kolay. Nazik hareketler ile yüze masaj yaparak uygulanan yüz maskesi bol ılık su ile durulanmalıdır. İlk uygulamada cildinizdeki tazeliği hissedeceksiniz

Cilt temizliği için kil maskesi ve yüz maskesi birbirlerinin en iyi yardımcılarıdır. Bu nedenle belirli zaman aralıklarında bu maskeler tekrarlanarak cildin nefes alması ve yenilenmesi sağlanabilir. Maskeleri doğru şekillerde uygulayarak en yüksek faydayı sağlayabilirsiniz. En son nemlendiriciniz ile yüzünüzü yumuşatarak bakımınızın tamamlayabilirsiniz. Cilt bakımı artık evinizde.

 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR