Ağda

Ağda kişisel temizliğin en önemli detayları arasında olan epilasyon, istemediğiniz tüylerinizi vücudunuzdan uzaklaştırma yöntemi olarak bilinir. Bu bakım işlemi ağda, epilatör, tüy dökücü krem, cımbız gibi birçok yönteme dayalı olarak yapılır. Her birinin farklı uygulama şekli ve yardımcı ürünleri bulunur. Fonex’te size sunulan ağda ürünleri hassas ve normal ciltler için tüm ihtiyaçlara cevap veriyor. Isıtma makinesi, bantlar ve yağ gibi birçok kıl alım aksesuarı da kişisel bakım işleminin aranan parçaları olarak karşımıza çıkıyor. Tüy dökücü kremler ve spreyler, acı duymadan istenmeyen tüylerden kurtulmanızı sağlıyor. Üstelik bu işlemin son derece pratik olmasını sağlıyor. Bir alerjiniz yoksa rahat şekilde kullanarak zamandan kazanacağınız tüy dökücüler, cildinizi tahriş etmez. Uygulama sonunda bir süre beklettikten sonra ılık suyla yıkayarak bakımı sonlandırabilirsiniz.

Ağda Ürünleri Nelerdir?

Ağda size yardımcı olacak ürünlerden biri olan hazır ağda bantları size büyük kolaylık sağlıyor. Hiçbir ön işlem yapmadan istediğiniz adar kullanabileceğiniz bu bantlarla işleminiz kısa sürede sonuçlanır. Bu ürünler vücudunuzun değişik bölgelerine göre farklı boyutlarda kullanıma hazır üretilir. Paketlerin içinde ağda temizleme yağı da bulunur. Ellerinizde ıslatarak kullandığınız bantlar uzun süreli temizlik ortaya çıkarıyor.

Profesyonel ve ev tipi tüy almanın değişmez ürünlerinden biri de sir ağdalardır. Bu ürünler epilasyon işlemi sırasında en sık başvurulan ürünlerdir. Sir ağdanın acı veren bir işlem olması dezavantajıdır. Ancak şekersiz içeriği ile çok uzun süre temiz kalan bir vücut ortaya çıkarır. Üstelik kökleri de yavaşlatarak sürekli kullanımda tüylerinizde azalmayı beraberinde getirir. Çantalı ağdalar için setlerde yer alan kartuş ısıtma cihazı ya da cezve sayesinde homojen bir ısınma sağlayabilirsiniz. Ön ısıtma haricinde bir bekleme süresi olmadan kartuş ağdaları kolayca vücudunuza uygulayabilirsiniz. Kartuş ürünler ısıtma işleminden sonra tüylerin çıkma yönünün tersine uygulanır ve yapıştırılan bez de ters yönde çekilir. Isıtma işlemi sonrasında ise spatula yardımıyla vücudunuza istediğiniz boyutlarda uygulayabilirsiniz. Kartuş ağda hareketinin yetersiz kaldığı bölgelerde daha rahat bir kullanım ortaya çıkarır. Yeni ürünler arasında soyabileceğiniz ağdalar da önemli bir seçenek olarak karşınıza çıkar.

Ağda Bantları

Profesyonel işlemler için size lazım olan sedye örtüsü, havlu terlik, konserve ağda tutucu gibi çok sayıda ağda aksesuarını Fonex’te bulabilir ve istediğiniz ürünleri inceleyebilirsiniz. Ayrıca aynı kategoride karşılaştırabileceğiniz çok sayıda ürün bulunur. Sizler de bunlar arasından ihtiyacınız olan ürünü sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz. Ayrıca farklı marka ve modeller arasından seçim yaparak arama seçeneğinizi daraltmanız da mümkündür.

Fonex ağdalarla ilgili ürünlerinizi çok özel fiyatlarla sizlerin kullanımına sunuyor. Aradığınız aksesuarlar arasından seçim yaparak çok özel ödeme koşulları ve fiyat avantajlarıyla istediğiniz ürünü satın alabilirsiniz. Üstelik hızlı kargo hizmeti de kişisel bakımınızı aksatmadan yapmanıza yardımcı olacaktır.