ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Ağda ile Temiz ve Özenli Bir Görünüm  

 

Geçmişten günümüze her dönem en etkili yöntem olarak kullanılan ağda, ipeksi pürüzsüzlükte bir cilt sağlayarak temiz ve özenli görünüm vadeder. Yüz ve vücuttaki istenmeyen tüyleri kırmadan ya da koparmadan, kökten alan ağda çeşitleri günümüzde geliştirilen özel kullanım şekilleriyle uygulanması pratik ve zahmetsiz bir kişisel bakım ürünü haline gelmiştir. Ağda, haftalarca süren kalıcı etkisiyle sadece kadınların değil, erkeklerin de bakımlı bir görünüme kolayca ulaşmasını sağlar.  

 

Ağda ile Cildinizde Uzun Süreli Pürüzsüzlüğün Garantisi

 

Tüyleri kökten alarak cilt için uzun süreli bir pürüzsüzlük sağlayan ağdaların etkisini haftalarca hissetmek mümkündür. Ağda sayesinde kökünden koparılarak alınan tüylerin yeniden uzaması yaklaşık dört hafta kadar sürer. Bu bakımdan vücut tıraş ürünlerine göre daha avantajlı olan ağda çeşitleri sayesinde her mevsim temiz ve pürüzsüz bir cildin keyfini yaşayabilirsiniz.

 

Farklı formüller ile üretilen ağda çeşitleri hem pratik kullanım özelliği hem de acısız uygulama olanağıyla öne çıkar. Bunlardan biri olan sir ağda, çam ağacının reçinesinden üretilen ve cilde herhangi bir zararı bulunmayan doğal bir üründür. En küçük ve ince kıllara bile güçlü bir şekilde tutunarak kılları kökten almayı sağlayan sir ağda, aynı zamanda kıl dönmesi ve batık gibi oluşumların önüne geçmekte de oldukça etkilidir. 

 

Vanelly Azulen Kalıp Sir Ağda, ısıtılıp akıcı kıvama getirilerek spatula yardımıyla kolayca cilde uygulanır. İstenmeyen tüyleri acısız ve etkili bir şekilde alırken kökleri beslemeyen özelliğiyle de yeni kıl oluşumunu geciktirir. Bu sayede uzun süre pürüzsüz ve ipeksi yumuşaklıkta bir cilde sahip olmanızı sağlar. 

   

Vücuttaki tüyler çıktıkları bölgelere göre ince ya da kalın olmak üzere farklı yapılara sahip olarak büyür. Epilasyon yaparken zayıf yapılı tüylerin ucundan kırılması, kalın yapılı tüylerin alınması sonucunda ise cildin tahriş olması gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Ağda çeşitleri bikini bölgesi, bacak ve kol gibi farklı bölgelerde farklı özelliklerde büyüyen bütün tüyleri, tek bir ürünle cilde zarar vermeden, etkili ve nazik bir şekilde almayı sağlar. 

 

Kolay ve Hızlı Bir Şekilde Tüylerinizden Kurtulmanın Yolu 

 

Gelişen teknoloji ile birlikte pratik ve kolay kullanım özelliği kazanan ağda çeşitleri ihtiyaç duyduğunuz her an uygulama yapmanızı mümkün kılar. Farklı kullanım çeşitleri bulunan ağdaları ihtiyaç ve beklentilerinize göre tercih ederek zahmetsiz bir şekilde uygulayabilirsiniz. Sağladığı etkili sonuçlarla istediğiniz kıyafeti özgürce giyerek bakımlı ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

 

Isıtılarak kullanılan kartuş ağda çeşitleri özel makinesi sayesinde kolayca cilde sürülerek uygulanır. Hızlı ve güçlü bir şekilde cilde ve üzerindeki tüylere yapışan bu ağdanın üzerine kapattığınız ağda bezini sert bir şekilde çekerek tüylerinizden anında kurtulabilirsiniz. 

 

Vanelly Pudralı Kartuş Ağda, kıvrımlı bölgelere bile kolayca uygulanabilen pratik özelliğiyle tüylerinizden acısız ve etkili bir şekilde kurtulmanızı sağlar. İçeriğinde bulunan pudra, özellikle sıcak yaz aylarında terlemeye müsait vücut bölgelerinde ağdanın etkisinin yok olmasını engeller. Bu şekilde ağdanın kıvamı bozulmadan, güçlü bir şekilde cilde yapışıp tüyleri kökünden almasını sağlayan pudra, aynı zamanda ağda uygulaması sonucunda ciltte oluşabilecek kızarıklıkların da önüne geçer.  

 

Son dönemde oldukça popüler olan boncuk ağda ise ağda ısıtıcısı ya da bir kap içinde eritilerek kullanılan zahmetsiz ve etkili bir üründür. Diğer ağda çeşitlerinden farklı olarak uygulama sırasında ağda bezi gerektirmeyen boncuk ağdayı direkt cildinize sürüp, kuruduktan sonra çekerek kullanabilirsiniz. Özellikle hassas ciltler için acısız bir uygulama sağlayan bu ağda ile pürüzsüz, ipeksi ve parlak bir tene kavuşabilirsiniz.   

 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR