Razorline

Saçlarımız bizim için çok önemlidir. Saçlarımıza şekil vererek duruşumuzu ve yüz karakterimizi değiştirebiliriz. Özellikle saçlarına önem veren kişiler her gün saçını yıkamak durumunda kalmaktadır. Bu nedenle saç kurutma makinesi ihtiyacı da kaçınılmaz olmaktadır. Tam bu noktada saç kurutma makineleri yardımınıza koşabilir. Güçlü özellikleriyle birden fazla fonksiyon seçeneği sunan Razorline saç kurutma makinesi, aradığınız kullanım kolaylığına ve rahatlığına sahip.

Razorline Ürün Çeşitleri Nelerdir?

Sitemizde makine bakım yağı, hijyenik sprey, 2200 wattlık saç kurutma makinesi olmak üzere toplamda üç farklı Razorline marka ürün bulunmaktadır. Kalite açısından yeterli olan bu ürünler makine bakımınızda, saç kurutma işleminizde en büyük yardımcınız olacaktır.

Razorline Ürün Özellikleri Nelerdir?

Üç farklı ürünün özelliklerini açıklayacak olursak bunlar şu şekilde anlatılabilir. Razorline Hijyenik Sprey; cilt ile temas eden cihazların yüzeylerini temizlemek için kullanılmaktadır. Tıraş makineleri, makas gibi metal içeren ürünlerin ağız kısmına sıkıldığı takdirde paslanmaya engel olacaktır. Bu tür ürünlerin sağlık açısından hiçbir zararı bulunmamaktadır. Kullanımı ise şu şekildedir. Tıraş makineleri, makas gibi metal içeren ürünlerin ağız kısmına spreyden 2-3 kere sıkınız. Daha sonra pamuk ya da temiz kuru bez vasıtasıyla silerek temizleyiniz. Razorline Makine Bakım Yağı; kesici aletlerin ağız kısmındaki paslanmayı engellemek ve korumak için kullanılmaktadır. Tıraş makineleri ve benzeri aletlerde paslanmayı önlemek için günde 1 kez ilgili kısımlara püskürtülerek uygulanır. Püskürtme işleminden sonra yağın ilgili yerlere nüfuz etmesi için cihazı 15 saniye kadar çalıştırabilirsiniz. İşlemden sonra cihazı kurutmadan kullanmayı unutmayın. Razorline 3500 Saç Kurutma Makinesi 2200 WATT: Bu cihazlarda bakılacak ilk özellik motor gücü olmalıdır. Motor gücü yüksek ürünler daha profesyonel bir kullanım imkânı sağlayacaktır. Uygun fiyat ve kaliteyi bir arada sunan bu ürün, aynı zamanda bütçenize de uygun düşmektedir. Hız ayarı sayesinde çok fonksiyonlu bir kullanım imkânı yakalayabilirsiniz. Yine sıcaklık ayarı sayesinde gerek sıcak kullanım gerek soğuk kullanım vasıtasıyla çok fonksiyonlu bir kullanım imkânı yakalayabilirsiniz. Fön başlıkları sayesinde saçınıza istediğiniz gibi şekil verebilirsiniz. Bu ise size çok fonksiyonlu kullanım imkânı sunacaktır. Ekstra uzun kablosu sayesinde cihazı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Temizlenebilir hava filtresi özelliği sayesinde cihazın temizliğini rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Güvenliğiniz açısından cihazınızı su ile temastan sakının. Su ile temas etmiş cihazınızı tam kurumadan çalıştırmayın. Cihaz çalışırken hava filtresi hiçbir şekilde kapatılmamalıdır.

Belirtilen özelliklerdeki ürünleri Fonex Kozmetik Web Sayfasından inceleyebilirsiniz. Sitemiz sizlere hızlı ve güvenilir alışveriş imkânı sunmaktadır. Siz de bu imkânlardan faydalanmak istiyorsanız sitemize hemen üye olun, giriş yapın ve istediğiniz ürünü sepetinize ekleyerek sipariş verin.

 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR