ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

El ve Vücut Kremi

Cildimiz en çok dikkat edeceğimiz parçamız olmalıdır. Doğru şekilde bakım yapılmadığında ciltte sıkıntılar yaratabilir ve cilt sorunları hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline gelebilir. Bu nedenle cilt bakımına önem verilmeli ve cilde uygun kremler ile beraber bakım yapılmalıdır. El ve vücut kremi bu bakımın ilk aşamasıdır. Doğru bir krem ile cildiniz parlak ve sağlıklı bir görüntüye sahip olabilir.

Kaliteli el ve vücut kremi nasıl seçilir?

El ve vücut kremi seçerken en önemli nokta cildinizi tanımanızdır. Cildinizi tanıdığınızda ihtiyacı olan ürünleri daha kolay gözlemleyebilirsiniz. Her cilt tipinin kullanması gereken ürün farklıdır. Kuru bir cilde sahipseniz çok daha nemlendirici bir kreme sahip olmanız avantaj yaratacaktır. Kuru cildinizi doğru şekilde nemlendirmezseniz gergin ve huzursuzluk verici bir cilt ile hayatınıza devam edebilirsiniz. Bu da kendinizi kötü hissetmenize neden olabilir.

Sadece kuru ciltler değil yağlı ve karma ciltler için de nemlendirme oldukça önemlidir. Nemli ve sağlıklı bir cilt her yerde kendini belli eder. Ağırlık yapmadan kullanacağınız yeterli bir nemlendirici ile yağlı cildinizin parlama sorununu da ortadan kaldırabilirsiniz. Nem oranına dikkat etmek cildiniz için en doğru seçimi yapmanıza yardımcı olacaktır.

Vitaminli el ve vücut kremi çeşitleri

Cildi besleyecek vitaminleri tercih etmek işinizi kolaylaştıracak en önemli konudur. Artık el ve vücut kremlerinde vitamin oranları da önemli bir yer tutmaktadır. Meyve özleri ve shea yağı içeren Fonex el ve vücut kremi ile hem taze hem de nemli bir cilde sahip olabilirsiniz. İçeriğinde olan özel vitaminler sayesinde sağlıklı bir görüntüyü cildinize hediye edebilirsiniz.

Doğal bir bakım sağlayan el ve vücut kremi sayesinde yumuşak ve beslenmiş bir cilt ile kendinizi yaza hazırlayabilirsiniz. Cilt bakımında en önemli aşama olan el ve vücut kremi sayesinde çatlamış , kurumuş ciltlere veda edebilir ve yazın kurutucu özelliğinden de korunabilirsiniz. Temiz ve kurulanmış bir cilde yumuşak hareketler ile uygulanması gereken ürün, her bakımın olmazsa olmazıdır.

Hangi cilde hangi bakım tercih edilmeli?

Cildinizin çatlama ve pul pul dökülme sorunlarına göre uygun bir seçim yapmalısınız. Cilt bakımında bu kararı vermek için öncelikle cilt tipinizi doğru seçmeniz lazım. Aksi takdirde cildiniz bu kremlerden istenilen yararı göremeyecektir. Çok kimyasal içermeyen ve doğal meyve özleri içeren ürünleri kullanmak cilt sağlığınız için de oldukça önemlidir.

 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR