ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Saç Sütü: Saçlar için Çok Yönlü Bakım  

 

Dış ve iç etmenler saçı her yönden zayıflatarak saçın genel sağlığını ciddi oranda etkiler. Bu yüzden çoğu zaman saçlarda yaşanan sorunlar tek yönlü olmayabilir. Kırılma, dökülme, matlaşma, kuruluk, yıpranma ve benzeri birçok sorun aynı anda saçlarda görülerek can sıkıcı bir hal alabilir. Bu sorunları ortadan kaldırmak için tek tek farklı ürünler kullanmak yerine saçlara çok yönlü bir bakım uygulamak en ideal yöntemdir. 

 

Zenginleştirilmiş özel formülleri sayesinde saçlar için çok yönlü bir bakım sağlayan saç sütü çeşitleri saçların zamanla kaybettiği sağlığını geri kazandırmaya yardımcı olur. Birçok farklı soruna aynı anda çözüm sunan saç sütleri saçın kolay şekil alması, uzun süre şeklini koruması ve hacimli bir görünüme kavuşması gibi beklentileri de karşılayarak benzersiz bir bakım gerçekleştirir. 

 

Saç Sütü ile Saçlarınızın Her İhtiyacını Karşılayın 

 

Saçlarınız genel sağlığını yitirdiyse ve bu yüzden birçok sorunla aynı anda uğraşmak zorunda kalıyorsanız daha yoğun ve etkili bir bakım gerçekleştirerek saçınızı yeniden canlandırmak için saç sütlerini kullanabilirsiniz. Saçın her ihtiyacını karşılamak üzere özel geliştirilen ve zenginleştirilen formüllere sahip olan saç sütleri, saç derisini ve her bir saç telini derinlemesine besleyerek saçı onarır. Kuruluk, cansızlaşma, yıpranma ve kırılma gibi birçok sorunun, güçlü ve yoğun içerikleri sayesinde ortadan kaldırılmasına yardımcı olur. 

 

Birçok etkiye sahip olan saç sütlerinin içerikleri farklı yağlar, protein ve vitaminlerle zenginleştirilerek oluşturulur. Saçın en önemli yapı taşlarından birini içeren keratin sütü çeşitleri, saç büyümesini destekleyen formülü sayesinde saçın sağlıklı bir şekilde uzamasını sağlar. Mucizevi argan yağının içeriğinde bulunduğu ürünler saça yoğun nem sağlayarak ekstra yumuşaklık ve güç kazandırır. 

 

En iyi saç bakım sütü çeşitleri sadece saç sorunlarını çözmekle kalmayıp aynı zamanda saçın korunmasını ve kolayca şekil almasını da sağlayan ürünlerdir. İçeriğinde bulunan argan yağı ile saça ve saç derisine zarar vermeden hassas ve etkili bir bakım gerçekleştiren Ceylinn Argan Hair Milk, saçlar için tek bir adımda 10 farklı çözüm sunar.

 

Bu eşsiz bakım ürünü kuru ve yıpranmış saçları onararak saçlara ipeksi bir yumuşaklık ve pürüzsüzlük kazandırır. Boyalı saçları dış etkenlere karşı korumaya yardımcı olduğu gibi sağladığı nem sayesinde de saçları ısıl işlemlere karşı güçlü hale getirir. Saçların kırılmadan kolay taranmasını ve zahmetsizce şekil almasını mümkün kılar. 

 

Hem düz hem de bukleli saçların kolayca form kazanmasına yardımcı olurken saçlara verilen şeklin uzun süre korunmasını da sağlar. Saç sütü sayesinde parlaklık, canlılık ve hacim kazanan saçlarınız sağlıkla ışıldayarak göz kamaştırır. 

 

Saç Bakım Sütü Nasıl Kullanılır?

 

Saç bakım sütü çeşitleri içeriklerine göre farklı şekillerde uygulanır. Bazı saç sütlerini kullandıktan sonra saçlarınızı durulamanız gerekirken bazı ürünler için durulama yapmanız gerekmez.

 

Kullanım açısından daha pratik ve zahmetsiz olan durulama gerektirmeyen saç sütlerini nemli saça uygulamanız oldukça önemlidir. Saçlarınızı yıkadıktan sonra fazla suyunu bir havlu yardımıyla alarak saç sütünü eşit bir şekilde saçınızın her tarafına püskürtmeniz gerekir. Sütün saça eşit dağılması ve etkisini tam göstermesi için püskürtme işleminden sonra saçlarınızı tarayabilirsiniz.

 

Saç sütünü saçlarınıza uyguladıktan sonra her zamanki gibi saçlarınızı kurutarak ve şekil vererek bakımınızı tamamlayabilirsiniz. Isıl işlemlere karşı saçları daha dirençli hale getiren saç sütleri şekil verme işlemi sırasında saçlarınızı korur. Aynı zamanda saçlarınıza verdiğiniz şeklin uzun süre formu bozulmadan sabit kalmasına olanak tanıyarak gün boyu bakımlı ve hoş bir görünüme sahip olmanızı sağlar.  


 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR