ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Antibakteriyel Ürünler: Mikroplara Karşı Etkili Koruma

 

Dış ortamlarda yoğun bir şekilde bulunan ve temas ettiğiniz anda ellerinize geçen mikroplar sağlık için büyük tehdit oluşturur. Bakterilerin üremesini engelleyen ve yok olmalarını sağlayan antibakteriyel ürünler bu büyük tehdite karşı en etkili çözüm yoludur. Farklı formüllerde ve ambalajlarda üretilen antibakteriyel ürünleri evde, okulda, işte; kısacası gittiğiniz her yerde, yanınızda bulundurarak hem kendinizi hem de sevdiklerinizi mikroplara karşı etkili bir şekilde koruyabilirsiniz.

 

Antibakteriyel Ürünler ile Kendinizi Güvende Hissedin

 

Elleriniz başta olmak üzere cildiniz, gün boyu birçok eşyaya temas ederek mikroplara maruz kalır. Bu yüzden elleri su ve sabun kullanarak sık sık yıkamak sağlık açısından oldukça önemlidir. Buna rağmen bakterilerin çoğunu etkili bir şekilde yok etmek için su ve sabun yeterli olmayabilir.

 

Son yıllarda yaşanan pandemi süreciyle beraber öne çıkan antibakteriyel ürünler özel formülleri sayesinde cildinize tutunan bakterileri hızlı ve etkili bir şekilde ortadan kaldırır. Kolonya, jel ve dezenfektan gibi birçok farklı formunu bulabileceğiniz antibakteriyel ürünler, içeriklerinde bulunan alkol sayesinde virüsler üzerinde de oldukça etkilidir. Suya ya da sabuna ulaşamadığınız zamanlarda ya da ellerinizi yıkadıktan sonra tam bir hijyen sağlamak amacıyla bu ürünleri kullanarak günlük yaşamınıza daha güvenli bir şekilde devam edebilirsiniz.     

 

Kolay uygulanabilir özelliğinden dolayı sıklıkla tercih edilen antibakteriyel jel ürünleri, yoğun yapısına rağmen ellerde kalıntı bırakmadan hijyen sağlar. Bu jel ürünleri seçerken içeriğinde alkol olmasına dikkat ederek sadece bakterilere değil, virüslere karşı da koruma elde edebilirsiniz.

 

Vire-X Antibakteriyel Jel, özel formülü ve içeriğinde yüksek oranda bulunan alkol oranıyla bakteri ve virüslerin %99,9’unu öldürür. Jel kıvamı sayesinde ellere hızlı ve kolay bir şekilde uygulanır. Ellerin tamamını kaplayan jel aynı zamanda kalıntı bırakmadan hızlı bir şekilde kurur.  

 

Ellerinizi yıkarken sıradan bir sabun kullanmak yerine antibakteriyel sabun çeşitlerini tercih ederek eksiksiz bir hijyen sağlayabilirsiniz. Antibakteriyel sabun çeşitleri normal sabunların yok edemediği bakterileri hızlı bir şekilde öldürerek daha güvende hissetmenizi sağlar.

 

Vire-X Antibakteriyel Sıvı Sabun, elleri yağ ve kirlerden tamamen arındırdığı gibi bakterilerin %99,9’unu da yok ederek tam bir koruma sağlar. Sıvı forma sahip olan bu sabunla ellerinizi 20 saniye boyunca yıkayarak kusursuz bir temizliğe ve hijyene ulaşabilirsiniz.

Antibakteriyel Ürünlerle İhtiyaç Duyduğunuz Her An Hijyene Ulaşın

 

Sağlıklı bir yaşam sürmek için günün her anı kişisel hijyene önem göstermek gerekir. Özellikle ellerin su ve sabunla gün içinde sürekli yıkanması temizliğin yanı sıra hijyen için de olmazsa olmazlardandır. Ancak her zaman elleri yıkamak için su ve sabun bulmak mümkün olmayabilir.

 

Kolay taşınabilir ufak boyutlarda şişelere sahip olan antibakteriyel ürünler bu gibi durumlarda imdada yetişir. Mikropların yanı sıra mantarlara karşı da etkili koruma sunan antibakteriyel dezenfektan ürünlerini her zaman yanınızda taşıyarak, ihtiyaç duyduğunuz her an pratik ve kolay bir şekilde elleriniz için hijyen sağlayabilirsiniz.

 

Vire-X Dezenfektan Sıvı Sprey, küçük şişesi ve sprey başlığıyla hem taşıma hem de kullanım konusunda kolaylık ve pratiklik sunar. Bakteri, virüs ve mantarlara karşı üstün koruma sağlayan bu dezenfektanı suya ve sabuna ulaşamadığınız zamanlarda ya da ellerinizi yıkadıktan sonra tam bir korumaya sahip olmak için gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

  

El dezenfektanı çeşitleri gibi yüksek alkol oranından dolayı virüslere karşı oldukça etkili olan kolonyaları da gün boyu hem hijyen hem de ferahlık sağlamak için tercih edebilirsiniz.   
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR