Loading..
   < >

   wahl traş makinesi

   Wahl Traş Makinası

   Erkekler için en önemli bakım saça yapılacak olan işlemlerdir ki bunların başında ise saç kesimi gelmektedir. Gerek kuaförde gerekse evde saç bakımı noktasında kullanılan saç kesim aletlerinin kalitesi oldukça önemlidir. Kalitesiz saç bakım ürünlerinin saçtaki kırıklar meydana getirdiği ve istenmeyen bir kesim ortaya çıkarttığı bilinen bir gerçektir. Bu sebeple Wahl traş makinası gibi kaliteli ürünler tercih edilmelidir.

   Wahl Traş Makinası Özellikleri

   Birçok özelliği beraberinde getiren Wahl traş makinası kablolu ve kablosuz olarak iki çeşitte üretilebilmektedir. Tam bir profesyonel saç kesim makinası olan Wahl 0.7 ile 3 milimetre arasında saç kesimine müsaade etmektedir. Alman patentli olan bu ürün şebekeden alacağı güç veya şarj edilebilir batarya ile çalışmaktadır. Üstelik batarya 60 dakika içerisinde tam doluma ulaştığından 90 dakikalık bir saç kesimi işlemini kolayca yerine getirmektedir.

   Wahl Traş Makinası ve Teknik Detaylar

   Erkek saç kesiminde bir numaralı ürünlerden olan Wahl traş makinası LED bataryalı bir durum göstergesine sahiptir. Böylece batarya kullanımında istenmeyen bitmelerin de önüne geçilmiş olmaktadır. Ayrıca şarj başlarken ve biterken de ikaz sesi ile kullanıcısına bilgi verilmektedir. 4800 devirlik bir motorun Entegre olduğu cihaz elektrik prizine takıldığında sürekli olarak çalışma özelliğine de sahiptir. Tak çıkar sistemli ve sihirli bıçağın entegre olduğu bir bıçak seti de cihazın kutusunda bulunmaktadır.

   Wahl Traş Makinası ve Ekonomik Fiyatlar

   Temizlik ve bakımı da oldukça pratik olan Wahl traş makinası setin içinde gelen fırçayla en ince gözeneklerine kadar saçtan ve tüyden arındırılmaktadır. Bu şekilde bakım yapıldığında oldukça uzun bir kullanım vadeden Wahl marka traş makineleri oldukça da uygun fiyata satın alınabilmektedir.