Vanelly

İstenmeyen tüyler yüzyıllardır kadın ve erkeklerin ortak problemi. Bunun için çeşitli yöntemler kullanılmakta. Özellikle kadınlar için pürüzsüz bir cilt kendine güvenin en önemli unsurlarından biridir. Jilet her ne kadar pratik olsa da hem kıl köklerini kalınlaştırması hem temizlik hissinin kısa sürmesi hem cilt tahrişi yüzünden çok tercih edilmemekte.

Lazer epilasyon ise hem maliyetin yüksekliği hem sağlık açısından zarar şüpheleri ve kesin bir çözüm sunmaması sebebiyle tercih edilirken çok daha fazla düşünülmesi gereken bir yöntemdir. Ağda bu yönteme göre daha avantajlıdır. Özellikle kıl köklerini beslemeyen, şeker içermeyen Vanelly marka sir ağda, hem kullanım kolaylığı ve aynı zamanda uzun süren pürüzsüzlük ve uygun maliyet açısından mantıklı tercih sebebidir.

Vanelly Ürün Çeşitleri Nelerdir?

Sitemizde birçok Vanelly marka ağda çeşitleri bulunmaktadır. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz.

Siyah kalıp ağda,

Pudralı konserve ağda,

Pudralı kartuş ağda,

Pudralı kalıp ağda,

Naturel konserve ağda,

Naturel kartuş ağda,

Naturel kalıp ağda,

Azulen konserve ağda,

Azulen kartuş ağda,

Azulen kalıp ağda, olmak üzere birçok Vanelly marka ürünleri sitemizde yer almaktadır. Kalite ve uygun fiyat açısından ideal olan bu ürünler sizlere kullanım kolaylığı sağlayacaktır.

Vanelly Ürün Özellikleri Nelerdir?

Siyah Kalıp Ağda: Vanelly marka siyah kalıp ağda kullanım şekli şu şekildedir. Ağdayı eriyene kadar iyice ısıtınız. Ağda çok ısınmışsa soğumaya bırakınız. Uygulanacak cildin kuru ve temiz olmasına özen gösteriniz. Sıcaklık cildi yakmayacak kıvama gelinceye kadar bekleyiniz. Daha sonra tüylerin büyüme yönü doğrultusunda spatula yardımı ile sürünüz. İki parmağınızla tutabilecek kadar kaldırın ve tüylerin çıkış yönünün tersine doğru çekiniz.

Pudralı Ağda Çeşitleri: Vanelly marka pudralı ağda kullanım şekli şu şekildedir. Ağdayı akıcı kıvama gelene kadar ısıtınız. Sürülebilecek sıcaklığa gelene kadar bekleyiniz. Daha sonra tüylerin çıkış yönüne doğru düzgün bir şekilde sürünüz. Tek kullanımlık kumaş bandı üzerine iyice yapıştırınız. Deriyi sıyıracak şekilde ve tüylerin çıkış yönünün tersine olacak şekilde çekiniz.

Naturel Ağda Çeşitleri: Naturel ağda çeşitlerinin kullanım şekli diğer ürünlerle aynı özelliklere sahiptir.

Azulen Ağda Çeşitleri: Azulen ağda çeşitlerinn kullanım şekli diğer ürünlerle aynı özelliklere sahiptir.

Belirtilen özellikteki ürünleri Fonex Kozmetik Web Sayfasından inceleyebilirsiniz. Sitemiz sizlere hızlı ve güvenilir alışveriş imkânı sunmaktadır. Siz de bu imkânlardan faydalanmak istiyorsanız hemen sitemize üye olun, giriş yapın ve istediğiniz ürünleri sepetinize ekleyerek sipariş verin.