Loading..
   < >

   traş makinesi 

   Traş Makinesi

   Erkekler için dış görünüş için en önemli unsur saç kesim şekli ve modelidir. Saç kesme makinesi ile sizde kendiniz evinizde dilediğiniz şekilde saçlarınıza model verebilir ve dilediğiniz şekilde model oluşturabilirsiniz. Dışarıda bir kuaföre gittiğiniz takdirde istediğiniz saç stilini ve kesme şeklini anlatmak uzun zaman alabilir veya istediğiniz gibi yapamayabilir. Bu ürün ile saçınıza küçük detaylar vererek sizin için en uygun saç stilini hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz. Ürün ile saç kesimi dışında sakallarınız üzerinde oynama yapabilecek tasarımdadır. Uzayan sakallarınızı kısaltabilir veya biçimsiz olan yerlerini hızlı bir şekilde bu ürün ile düzeltebilirsiniz. Tıraş Makinesi kategorimizde satılan ürünler hem kuaför hem de ev kullanımına uygundur. 

   Traş Makinesi Fiyatları

   Traş makinesi fiyatları traş makinesi çeşitlerine göre değişmektedir. Traş makinesi fiyatları ile ilgili çok önemli unsurlardan biri kalitedir. Saç kesimi ve modellerinizi yapmak isterken ucuz olduğundan dolayı düşük kaliteli ürünler tercih ederseniz hata etmiş olursunuz.

   Traş Makinesi Ödemeleri Hakkında

   Wahl traş makinası Siparişlerinizi kredi kartı ile ister tek çekim, isterseniz taksitli olarak tamamlayabilirsiniz. İsterseniz de Kapıda Ödeme İmkanı ile ürünleri kapınıza kadar getirtip ödemesini kapıda yapabilirsiniz. Hafta sonu verilen siparişler Pazartesi Günü kargoya teslim edilir. Hafta içi Saat: 16:00'dan önce verilen siparişler aynı gün kargoya verilir. Kargo teslimat süresi 1-2 gündür.

   Diğer Ürünler

   Saç Kesme Makinesi

   Saç Kesme Makinesi Fiyatları

   Sakal Makinesi

   Profesyonel Saç Kesme Makinesi

   Moser Saç Kesme Makinesi

   Sakal Traş Makinesi Fiyatları

   Wahl Traş Makinası

   1