gummy.png (387 KB)
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Tıraş Kremi ve Jeli

Tıraş Kremi ve Tıraş Jelleri

Tıraş erkekler için bazı durumlarda zor bir hal alabilmektedir. Hassas cilde sahip erkekler tıraş esnasında yanma ve tahriş gibi sorunlar ile çok sık karşılaşmakta ve bu da tıraş yapmayı zorlu hale getirebilmektedir. Bu işlemi kolaylaştırma adına uzu yıllardır tıraş köpükleri kullanılmaktaydı. Şimdilerde jel ve krem kullanımının yaygınlaşması tıraş yapmayı eğlenceli bir hale getirdi. Tahriş olmaması için yeterli kayganlığı sağlayabilen bu jel ve kremler ile cilt sorunları en aza indirilebiliyor.

Son zamanların gözdesi tıraş jeli

Tıraş jellerinin sakal kesmeyi kolaylaştırma adına bir çok görevi vardır. Bu görevlerinden en temeli şüphesiz kayganlık sağlamasıdır. Doğru kayganlık sağlandığında tıraş kolaylaşacak ve jilet teni kesmeden sakalları tıraş edebilecektir. Yaklaşık 10000-20000 arası sakal teli bir tıraşta kesildiği için ciltte tahrişler meydana gelebilir. Tıraş jeli bu tahrişi önleme konusunda da büyük yardımcı.

Tıraş jellerinin önemli bir başka görevi de nem dengesini korumaktır. Nem dengesi korunduğunda sakal sertliği azalır ve bu da tıraşı daha kolay bir hale getirir. Sağladığı kayganlık ve nemin fazla olması ile de tıraş köpüğünden ciddi farkları vardır. Tıraşı bir keyif haline getirmek istiyorsanız mutlaka denemelisiniz.

Gerçek bakım tıraş kremi ile sizinle.

Sadece tıraş anında değil tıraş sonrasında da size yardımcı olan tıraş kremleri jeller gibi kayganlık sağlamak için önemlidir. Nemli olan bu kremler ile kolaylıkla tıraş olabilir ve sonrasında tahriş ihtimalini ortadan kaldırabilirsiniz. Rahat tıraş her erkeğin hayali ve tıraş kremi size bu hayalinizi sunuyor.

Krem ve jellerin içerdiği özel maddeler sayesinde hem cilt bakımı hem de ferahlık hissi sağlanıyor. Doğru bir tıraş her aşaması ile değerlendirildiği için tıraş jeli ve kremi kullanımı ilk adımda fayda sağlıyor. Hassas ciltleri yatıştırma özelliğine de sahip tıraş jelleri ve jelleri nemce zengin olmaları ile de pürüzsüz bir tıraşı mümkün hale getiriyor. Farklı aromaları ile de size keyif veren tıraş kremleri artık her erkeğin vazgeçilmezi.

Cildinize uygun tıraş jeli ve tıraş kremi seçimi.

Kuru ve hassas bir cildiniz varsa nemden zengin krem veya jeller büyük yardımcınız olacaktır. Kızarıklık ve sivilce gibi sorunları da ortadan kaldıran bu ürünler ile sabun ve köpüğün zararlı etkilerini ortadan kaldırabilirsiniz. Cildinizin tipini belirleyip buna uygun seçimi yapmak da oldukça önemli. Tıraş işlemi artık hiç ummadığınız kadar kolay.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.