Loading..
   < >

   saç spreyi 

   Saç Spreyi

   Saçlarınızı şekillendirmek için kullanacağınız saç spreyleri üstün tutuculuk ve uzun süre kalıcılığıyla ile pratikliği her zaman tercih nedenidir. Kuaförlerin tercih ettiği Fonex, Gummy ve Fnx marka saç spreylerini bu reyondan temin edebilirsiniz.


   Uzun Süre Kalıcı Saç Spreyi Çeşitleri

   Saçları şekillendirmek için kullanılan sprey ürünleri farklı çeşitler arasından seçilebilen ve farklı kalitelere sahip ürünlerdir. Bu ürünler Türkiye genelinde firmamız tarafından satışa sunulmakla birlikte en kaliteli markaları arasında bulunan Fonex ve Gummy gibi markaların saç spreyi çeşitleri arasından seçilen ürünlerdir. Bu saç spreyi ürünleri üstün tutuculuğa sahip olmakla birlikte çok uzun süre kalıcı bir etki oluşturmaktadır. Bu denli pratik kullanıma sahip olmaları nedeniyle sıklıkla tercih edilen ve kullanılan ürünler arasındadır.

   Kuaförlerin En Çok Tercih Ettiği Saç Spreyi Çeşitleri

   Türkiye genelinde kuaför sektöründe hizmet veren işletmelerin en çok tercih ettiği saç spreyi çeşitleri firmamız tarafından uygun fiyatlar ve ödeme koşullarıyla satışa sunulmaktadır. Etkili markaların ürünleri arasında bulunan sprey çeşitleri kampanyalı ve indirimli fiyatlarla satışa sunularak sert, mega sert, ekstra sert ve ultra sert etkiler gösteren ürünler tercih edilmektedir. Bu ürünler tekli olarak veya toplu bir şekilde sipariş edilmesi şeklinde hızlı bir şekilde kargoya verilerek talep edilen durumda kapıda ödeme imkanı da sunulması ile birlikte satışa sunulmaktadır. Kuaför işletmeleri tarafından tercih edilen bu sprey ürünleri kişisel kullanım amacıyla satın almak isteyen müşteriler tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir.

   Saç Spreyi Ürünleri Ve Pratik Sipariş

   Firmamız internet sitesi üzerinden pratik bir şekilde sipariş verilmesi sayesinde saç spreyi çeşitleri en hızlı yöntemlerle temin edilebilir. Hafta sonu gerçekleştirilen sipariş işlemleri takip eden ilk Pazartesi günü kargoya verilerek ulaştırılırken hafta içi saat 16.00 öncesinde verilen siparişler ise kargo yolu ile 1 ya da 2 gün içerisinde teslim edilebilir. Sipariş işlemlerinde ödeme noktasında kredi kartı kullanılarak tek çekim ve taksitli bir şekilde veya kapıda ödeme yapılabilir.
   Siparişlerinizi kredi kartı ile ister tek çekim, isterseniz taksitli olarak tamamlayabilirsiniz. İsterseniz de Kapıda Ödeme İmkanı ile ürünleri kapınıza kadar getirtip ödemesini kapıda yapabilirsiniz. Hafta sonu verilen siparişler Pazartesi Günü kargoya teslim edilir. Hafta içi Saat: 16:00'dan önce verilen siparişler aynı gün kargoya verilir. Kargo teslimat süresi 1-2 gündür.