Loading..
   < >

   saç maşası 

   Saç Maşası

   Tüm modellerimiz ve fiyatları Babyliss ve Astra modelleri bulunmaktadır. En iyi modellerine ulaşabilirsiniz. Profesyonel ürün reyonundan alacağınız saç maşaları firmamız tarafından 2 yıl garanti kapsamındadır. Kuaförlerin tercih ettiği saç maşalarını bu reyonda bulabilirsiniz. Bir çok ölçüde sizlere sunulmuştur. İstediğiniz saçlara kavuşmak artık hiç de zor değil.

   Saç Maşası Modelleri

   Özellikle uzun saçlı bayanlar için en büyük sorunlardan birisi saçlarını güzel bir şekilde düzleştirebilmektir. Her sabah aynanın karşısında uzun bir müddet saçı düzleştirmek için uğraşan bayanlara kaliteli ürünler yardımcı olmaktadır. Modern tasarımlarla dikkat çeken bu cihazlar birçok güvenlik tedbiri ile de donatılmış durumdadır.

   Saç Maşası Avantajları

   Ele oturan ergonomik yapısı sebebiyle tek tuş ile çalışabilen ürünler aynı zamanda 360 derece dönebilen uzun kablolarla da kullanıcısına rahat bir kullanım fırsatı sunmaktadır.  

   Siparişlerinizi kredi kartı ile ister tek çekim, isterseniz taksitli olarak tamamlayabilirsiniz. İsterseniz de Kapıda Ödeme İmkanı ile ürünleri kapınıza kadar getirtip ödemesini kapıda yapabilirsiniz. Hafta sonu verilen siparişler Pazartesi Günü kargoya teslim edilir. Hafta içi Saat: 16:00'dan önce verilen siparişler aynı gün kargoya verilir. Kargo teslimat süresi 1-2 gündür.