Loading..
   < >

   saç düzleştirici 

   Saç Düzleştirici Modelleri

   Özellikle uzun saçlı bayanların tercih etmiş olduğu saç düzleştirici modelleri teknoloji ile birlikte farklı şekillerde değişerek yüz güldüren sonuçlara imza atılmaktadır. Bayanların saçlarının daha kaliteli ve doğal bir şekilde düzleşmesi için en uygun ısı değerlerini otomatik olarak ayarlayabilen bu modeller manuel şekilde de kullanıma uygundur. Saçlarda düzgün ve klasik bir tasarım için birebir olan modeller LCD ekranda da bilgilendirme yapabilmektedir.

   Saç Düzleştirici Modelleri ve Özellikleri

   Oldukça esnek olan sürgülü modellerde seramik plaklar kullanılarak daha kaliteli ve doğal bir görünüm elde edilmektedir. 80 derece ile 200 derece arasında sıcaklık kontrolünün ayarlanabildiği saç düzleştirici modelleri ayrıca %100 kullanıcı güvenliğini sağlayan termal sigortayla da donatılmıştır. Tüm bu özelliklere ek olarak kullanım kolaylığı açısından bir takım opsiyonel tasarım detayları da cihazlarda bulunmaktadır. Kolay çalıştırmak için bir tuş fonksiyonunun yer aldığı saç düzleştiricileri tek bir tuş ile saçın düzleşmesine imkân sunmaktadır. Ayrıca özellikle kuaförlerdeki profesyonel kullanımlar için ortaya ciddi anlamda bir kablo sorunu çıkmaktadır. Bu konuda da en nitelikli çözümü sunan profesyonel saç düzleştirici modellerinde 3 metrelik kablolar bulunmaktadır.

   Saç Düzleştirici Modelleri ve Kullanım Kolaylığı

   Gerek profesyonel kullanımlarda gerekse ev içi amatör kullanımlarında oldukça pratik olan saç düzleştirici modelleri gerekli kullanım talimatları ile de kullanıcıya kolaylıklar sunmaktadır. Güvenlik noktasında da çok donanımlı olan bu cihazlar saçın nemini kaybetmeden en doğal şekilde düzleşmesini sağlamaktadır. Böylece sadece saçı düzleştirmek iye kalmayıp saçın içindeki nemi de muhafaza ederek saç bakımına da imkân sunmaktadır. Ayrıca piyasada bulunan kalitesiz ürünlere nazaran nitelikli olan saç düzleştiriciler saçın parlaklığını da artırarak uzun bir süre saçtaki düzlüğü muhafaza etmektedir.