₺124,90 KDV Dahil
₺146,90 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
₺39,90 KDV Dahil
₺46,90 KDV Dahil
₺44,90 KDV Dahil
₺52,90 KDV Dahil

Saç Bakım Kürleri

Saç bakımı her kültürden ve her bölgeden kadın için önemlidir. Bakım kadına kendini en iyi hissettiren ve canlı saçlara sahip olmasını sağlayan uygulamadır. Bu bakım kürleri farklılıklar içerse de amaç saçı en ince ayrıntısına kadar besleyip parlak ve dikkat çeken saçlara sahip olmaktır. Saç bakımında doğru kürleri seçerek saçınızın eksik olduğu bileşenleri ona verebilir ve her detayı ile sağlıklı saçlara sahip olabilirsiniz.

Saçı yenileyen saç bakım kürleri çeşitleri

Saç bakımınızı tam anlamıyla sağlamak için keratin saç bakım setini kullanabilirsiniz. Saç bakımında keratin kullanımı doğru bakımı sağlamanız için ilk adımlardan biridir. Keratin desteği sayesinde taranması ve şekil vermesi zor saçlardan kurtulabilir ve kendinizi yenilenmiş saçlarınızla bambaşka hissedebilirsiniz. Düzleştirici özelliği sayesinde saçı şekil verilmeye hazır hale getiren keratin bakım kürü pürüzsüz saçlara sahip olmanıza da olanak sağlar. Saç bakımında altın standart olan kerati, dış ortamın vermiş olduğu zararlardan saçınızı kurtarmanıza da imkan verir.

Eğer denemek için küçük bir set istiyorsanız yine keratin bakımı içeren mini set ile saçınıza etkisini gözlemleyebilirsiniz. Saçlarınıza yaptığı etkiyi gördükten sonra zaten bu bakımdan vazgeçemeyeceksiniz. Saç bakımında keratinin etkisini gözlemleyen herkesin ilk tercihi artık bu bakımdan yana olmaktadır.

Argan saç bakım sütü ve yağı özellikle kuru saçlara sahip kişiler için kurtarıcı olmaktadır. Doğru bakımı yapıp saçı besledikten sonra kullanılan yağ ve süt ile saç nem dengesi sağlanır ve saç yağlanmadan canlanır, pürüzsüzleşir. Doğru bakım ürünleri ile saç derisi de canlanır ve bu da saç köklerine etki eder. Bakım ürünleri var olan saçların yenilenmesini ve sağlıklı, canlı uzamasını da sağlar.

En iyi saç bakım kürleri uygulaması

Saç bakım kürlerinin uygulama şekli özelliklerine göre değişmektedir. Her bakım kürünün uygulama farklılıkları vardır. Bazıları saç diplerine uygulanırken bazıları sadece saç uçlarına uygulanmaktadır. Doğru bakım ürününü seçtikten sonra bu kürün uygulama şekline de dikkat ederek her adımda sağlıklı saçlara sahip olabilirsiniz.

Sağlıklı saçlar için saç bakım kürleri fiyatları

Her bütçeye uygun olan saç bakım kürleri başlarda size yüksek fiyatlarda gelirse mini setlerden tercih ederek denemeler yapabilirsiniz. Ya da sadece bakım yağı ve sütü ile saçınızı nemlendirebilir ve doğru şampuan ile canlı saçlara sahip olabilirsiniz. Derinlemesine temizlik sağlayan bakım ürünlerinin fiyatları da herkese hitap etmektedir.

Doğru saç bakım kürleri seçimi en az şampuan kadar önemlidir.