ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Matte Look

Saçlarımız bizim için önem arz eder. Saçlarımızın güzel ve sağlıklı görünmesi için bakımını tam olarak yapmamız gerekir. Saç bakımı için birçok ürün kullanmaktayız. Saç bakım kremi, şampuanlar, saç köpüğü ve benzeri ürünler örnek olarak verilebilir. Saç şekillendirme ve saç bakımı noktasındaki aradığımız ürünlere Matte Look markasından ulaşabiliriz. Matte Look ürünleri gerek uygun fiyatıyla gerek kalitesiyle ön plana çıkmaktadır. Kalite ve fiyat uygunluğu arayan kullanıcılar için en ideal markadır.

Matte Look Ürün Çeşitleri Nelerdir?

Sitemizde Matte Look ürünleri olarak;

Bitkisel saç köpüğü, bitkisel jöle,

Ultra güçlü saç spreyi, ultra güçlü jöle,

Mat görünüm wax, mat görünüm sprey wax, mat görünüm killi wax,

Kerantin jöle,

Hacimlendirici saç köpüğü, hacim verici sprey wax,

Extra güçlü saç spreyi, extra güçlü saç köpüğü,

Parlak wax,

E vitaminli jöle,

Doğal görünüm wax,

Bitkisel kuru şampuan olmak üzere çok çeşitli ürünler bulunmaktadır. Kalite standartları açısından yeterli olan bu ürünler, uygun fiyatı ile cebinizi de yakmamakta. Siz de kalite ve fiyat uygunluğunu bir arada arayan tüketiciler iseniz Matte Look ürünleri uygun bir tercih olabilir.

Matte Look Ürün Özellikleri Nelerdir?

Bitkisel Saç Köpüğü: Özel formülü sayesinde saça dolgun ve parlak bir görünüm verecektir. Sağladığı esnek yapı ile saça şekil vermeyi kolaylaştırır. İçeriğindeki Arginine proteini sayesinde saça güç verir ve dökülmeyi önler.

Bitkisel Jöle: İçeriğinde doğal bitki özleri vardır. Saçların canlılığını, parlaklığını, esnekliğini, hacmini artırır. Hacminin ve verilen şeklin kalıcılığının artmasını sağlar. Sürdüğünüz takdirde doğal bir görünüm elde edilmektedir.

Ultra Güçlü Saç Spreyi: Saçı esneterek şekil verilmesine yardımcı olur. Güçlendirici bakım sağlar. Saça hacim verir ve esnek şekillendirmeye yardımcı olur. Saça bakım yapar ve güçlü bir derecede tutuş sağlar.

Ultra Güçlü Jöle: İçeriğinde alkol bulunmamaktadır. Saçların canlılığını, parlaklığını, esnekliğini ve hacmini artırmada yardımcıdır. Verilen şeklin kalıcı olmasına yardım eder.

Mat Görünüm Wax: Parlatmayan mat yapısıyla saçınıza doğal bir görünüm kazandıracaktır. Bu ürün ile dağınık ve şekilli hacimler elde edebilirsiniz.

Hacimlendirici Saç Köpüğü: Saçı esneterek şekillenmesine yardımcı olur. Güçlü bir bakım sağlar. Dolgunluk ve hacim vermede yardımcı olur. Saça bakım yaparak parlaklık kazandırır. Güçlü bir şekilde tutuş sağlar.

Belirtilen özelliklerdeki diğer ürünleri Matte Look sayfasından inceleyebilirsiniz. Sitemiz sizlere hızlı ve güvenilir alışveriş imkânı sunmaktadır. Sizde bu imkânlardan faydalanmak istiyorsanız hemen üye olun, giriş yapın ve istediğiniz ürünü sepetinize ekleyerek sipariş verin.