Kyoshi

Saçlarımız açısından önemli konulardan birisi şampuanlardır. Şampuanlar saçlarımızın bakımı ve temizliği için gerekli ürünlerden birisidir. Kalitesiz şampuan kullanıldığı takdirde saç dökülmesinden yıpranmasına kadar birçok olumsuz durum gerçekleşebilir. Bu nedenle kaliteli şampuanlar kullanmak durumundayız. Kyoshi markası kaliteli şampuanları ile sizlere rahat ve sağlıklı kullanım imkânı sunmaktadır. Fiyat açısından da uygun olan bu ürünleri aldığınız takdirde saçlarınızın bakım ve temizliğini en uygun fiyata yapmış olacaksınız.

Şampuanlar saç ve saç derisini temizlemek amacıyla üretilen ürünlerdir. Şampuanların birçoğu saç derisini oldukça güzel temizlemektedir. Bütün şampuanlar %10 oranında yıkayıcı, yumuşatıcı, elektriklenmeyi önleyici maddeler içerirken %90 oranında da su içerirler. Şampuanlarda paraben bulunmamaktadır. Bazı şampuanlar ise parfümsüz olup parfüme karşı alerjisi olan tüketiciler için en ideal ürünlerdir.

Kyoshi Ürün Çeşitleri Nelerdir?

Sitemizde parlaklık veren şampuan, onarıcı şampuan, nemlendirici şampuan, koruyucu şampuan, arındırıcı şampuan olmak üzere beş çeşit Kyoshi marka ürün bulunmaktadır. Siz de bu ürünlerden kullanarak saçlarınıza dilediğiniz bakımı uygun fiyata yapabilirsiniz.

Kyoshi Ürün Özellikleri Nelerdir?

Kyoshi Coconut Parlaklık Veren Şampuan: Bu şampuan normal saçlar için geliştirilmiştir. İçeriğindeki Keratin saçlarınızın güçlenmesine yardımcı olurken, Hindistan Cevizi özü saçlarınıza parlaklık vermektedir. İçeriği %100 doğaldır. Paraben, sülfat, tuz ve renklendirici gibi ekstra maddeler içermez. Saçınıza ve saç derinize hassas davranan formülü sayesinde kullanım rahatlığı sağlar.

Moringa Onarıcı Şampuan: Bu şampuan yıpranmış saçlar için geliştirilmiştir. İçeriğindeki Keratin saçlarınızın güçlenmesine yardımcı olur ve Moringa özü sayesinde yıpranmış saçlarınız onarılır. İçeriği %100 doğaldır. Paraben, sülfat, tuz ve renklendirici gibi ekstra maddeler içermez. Saçınıza ve saç derinize hassas davranan formülü sayesinde kullanım rahatlığı sağlar.

Kyoshi Argan Nemlendirici Şampuan: Bu şampuan kuru saçlar için geliştirilmiştir. İçeriğindeki Keratin saçlarınızın güçlenmesine yardımcı olur ve Argan özü sayesinde kuru saçlarınız nemlenir. Bunlara ek olarak diğer özellikleri diğer şampuanlar ile aynıdır.

Tsubaki Boya Koruyucu Şampuan: Diğer şampuanlarla aynı özelliklerdedir. Tek farkı bu ürün boyalı saçlar için üretilmiştir. İçeriğindeki tsubaki özü saçlarınızın rengini muhafaza edecektir.

Aloevera Arındırıcı Şampuan: Diğer şampuanlarla aynı özelliktedir. Tek farkı bu ürün yağlı saçlar için üretilmiştir. İçeriğindeki aloevera özleri saçınızdaki fazla yağı arındıracaktır.

Belirtilen özelliklerdeki ürünleri sitemizin Kyoshi sayfasından inceleyebilirsiniz. Sitemiz sizlere hızlı ve güvenilir alışveriş imkânı sunmaktadır. Siz de bu imkânlardan faydalanmak istiyorsanız hemen üye olun, giriş yapın ve istediğiniz ürünü sepetinize ekleyerek sipariş verin.