Loading..
   < >

   wax 

   Wax

   Fonex Mattelook Wax Efsana Yeşil Kutu'yu kim unutabilir ki. Mattelook Wax Tekrar Türkiye'de satışta ama sadece Fonexkozmetik.com adresinde. Gummy WaxFnx Wax ve Fonex Wax ürünleri ile saçlarınıza istediğiniz şekli ve görüntüyü verebilirsiniz. Doğal, parlak, mat çeşitleriyle saçlarınıza zarar vermeden kolayca şekil vermenizi sağlar. Uzun süre şeklini korur.


   Wax Saçlara Etkili Şekiller Verir

   Günümüzde saçların daha şekilli daha güzel görünmesi için pek çok farklı ürün kullanılmaktadır. Bu noktada sprey, saç jölesi ya da wax gibi şekillendiricilerden söz etmek mümkün olmaktadır. Saç şekillendiriciler arasından son zamanlarda sıyrılmış olan wax ürünü, saçların güzel görünmesini sağlama noktasında oldukça başarılıdır. Günümüzde saç jölesinin yerini wax ürünlerinin aldığı da söylenebilmektedir. Wax daha az kullanılarak daha etkili sonuçların sağlandığı bir ürün olarak ön plana çıkmaktadır. Saçların şekillendirilmesinde oldukça pratik çözümler sunmasıyla ön planda yer alan wax ürününün saçların şekillendirilmesinde en çok tercih edilen ürünler arasında yer aldığı da bilinmektedir.

   Wax Nasıl Kullanılmalıdır?

   Wax ürününün doğru bir şekilde kullanımı saçların doğru ve güzel bir şekilde görünmesini sağlamaktadır. Bundan dolayı wax ürününün kullanımına oldukça fazla dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu noktada wx kullanmadan önce saçların yıkanması önemli olmaktadır. Saçların yıkanmasından sonra fön makinesiyle kurutulması şart olmaktadır. Bu doğrultuda wax sürülmeden önce saçın mutlaka kuru olması gerekmektedir. Kuru saça uygulanan wax ürünü oldukça etkili sonuçlar vermektedir. Wax ürünü kullanıldıktan sonra gece yatmadan hemen önce yıkanmalıdır. Zira diğer türlü saçlar yıkanmazsa saçların zarar göreceği bilinmektedir. Çünkü wax sürüldükten sonra yatmadan önce yıkanmazsa kafa derimiz hava alamamaktadır. Bu durum ise saçlarda dökülmelere sebep olabilmektedir. Bundan dolayı uyumadan önce mutlaka waxlı saçlar yıkanmalıdır.

   Wax Kullanılırken Dikkat Edilecek Hususlar

   Wax kullanırken çok dikkat etmek gerekmektedir. Bu noktada öncelikle satın alınacak wax ürününün saçların yapısıyla uyumlu olması şart olmaktadır. Mesela şayet yumuşak bir saç dokusuna sahipseniz saçlarınız kolay şekil alıyor ancak çabuk bozuluyor demektir. Bunun için sert wax çeşidini kullanmak daha mantıklı olmaktadır. Bunun yanı sıra saçınıza vereceğiniz şekle göre wax ürününün seçimi de önemli olmaktadır. Wax ürününü ne çok az ne de abartılı bir şekilde çok fazla kullanılmamalıdır. Bu noktada iki nohut tanesi büyüklüğünde wax ürününün saçların şekillendirilmesinde yeterli olduğu bilinmektedir. Şayet az wax kullanılırsa saçlar şekil almamaktadır. Fazla wax kullanılması durumunda da saçlar ıslak ve yağlı görülmektedir.

    Siparişlerinizi kredi kartı ile ister tek çekim, isterseniz taksitli olarak tamamlayabilirsiniz. İsterseniz de Kapıda Ödeme İmkanı ile ürünleri kapınıza kadar getirtip ödemesini kapıda yapabilirsiniz. Hafta sonu verilen siparişler Pazartesi Günü kargoya teslim edilir. Hafta içi Saat: 16:00'dan önce verilen siparişler aynı gün kargoya verilir. Kargo teslimat süresi 1-2 gündür.