Fonex Kozmetik; kalitenin değişilmez bir değer olduğunu kurulduğu günden bu yana benimsemiş, bilgi ve birikimi, yaratıcı ve uzman kadrosuyla, yenilikçi ve profesyonel bir hizmet anlayışında Türk kozmetik piyasasında yer edinmeyi başarmış bir marka.

 

Uzmanlığı olan saç bakım alanında bugün, lider firmaların arasında yer alıyor. Bununla birlikte üretimleri Türkiye'de gerçekleştirilen zengin ürün yelpazesi ve güçlü ekonomik yapısı sayesinde dünyanın dört bir yanına ihracat yapıyor. 120'ye yakın ülkede tescil ettirilen, 300'ün üzerinde uluslararası standartlardaki ürün çeşidi ile 65 ülkeye ihracat yapıyor.

Gerek bu pazarlarda gerekse katıldığı uluslararası fuarlarda gördüğü ilgi markanın başarısının ülke sınırlarını aştığını gösteriyor.

 

İlk günden itibaren yüzde yüz Türk sermayeli global bir kozmetik firması olmayı amaçlayan Fonex, bu yoldan hiç sapmadı ve bugün hedeflerine ulaşmanın mutluluğunu yaşıyor. Bunda; fabrikadaki işçiden, yönetim kurulu başkanına kadar bunda herkesin payı var. Firma 150'ye yakın çalışanı ve 7 coğrafi bölgeye pazarlama yapan geniş kadrosu ile hizmet veriyor.

 

Tüketicisine en kaliteli ürünü sunmak hedefinde olan Fonex Kozmetik; prensiplerine bağlı, insan sağlığı ve doğaya saygılı, teknoloji ve yeniliklere açık olup dünya trendlerini yakından takip ediyor. AR-GE ve Kalite Kontrol Labratuvarları ile üretimin her aşamasında uygulanan titiz çalışmalarla, kaliteyi tartışılmaz düzeylere ulaştırmayı hedefliyor.

 

Resmi Site: www.fonex.com.tr