Garanti Şartları

 

- www.fonexkozmetik.com dan satın aldığınız ürünler firmamızın üretimi veya distribütörlüğünü yaptığı markanın ithal ürünü olmasından dolayı garantisi birinci el olan firmamız tarafından verilmektedir.??

 

- Tamir işlemleri firmamızın yetkili servisleri tarafından yapılamaktadır.??- Arızalı ürününüzü faturası veya garanti belgesi ile birlikte, garanti belgesinden ya da kullanım kılavuzundan bulacağınız size en yakın yetkili servisi arayarak, garanti kapsamında tamir veya değişim yaptırabilirsiniz.??

 

-fonexkozmetik.com dan satın almış olduğunuz ürün/ürünleri ondört (14)işgünü içerisinde iade edebilirsiniz. İade için gerekli şartlar aşağıda sıralanmıştır:??

 

- İade edeceğiniz ürün, orijinal faturası ve iade sebebini belirten bir dilekçe birlikte gönderilmelidir.?

 

- Orijinal kutusu veya ambalajı bozulmuş, hasar görmüş veya tekrar satılmasını engelleyecek şekilde kullanılamaz hale gelmiş ürünlerin iadesi kesinlikle kabul edilmemektedir.?

 

- İade etmek istediğiniz ürünü fonexkozmetik.com un anlaşmalı olduğuKargo firmaları kanalıyla göndermeniz gerekmektedir. Yedi (7) gün içerisinde göndereceğiniz iade şartlarına uyan ürün için kargo ücreti tarafınızdan karşılanacaktır. 

- Kutulu Ürünler:??

- Ürünlerin kutusu, orijinal ambalajıhasarsız ve eksiksiz olmalıdır. İade edilecek orijinal ürün kutularının üzerine kesinlikle kargo firmalarının bantları vs. yapıştırılmamalıdır. Bu şekilde gelen ürünler iade alınmamakta olup, adresinize teslim olarak geri gönderilecektir.