Saç Kesiminde Wahl Traş Makinesi Türleri

Saç Kesiminde Wahl Traş Makinesi Türleri

Saç Kesiminde Wahl Traş Makinesi Türleri

Erkekler için en önemli bakım saça yapılacak olan işlemlerdir ki bunların başında ise saç kesimi gelmektedir. Gerek kuaförde gerekse evde saç bakımı noktasında kullanılan saç kesim aletlerinin kalitesi oldukça önemlidir. Kalitesiz saç bakım ürünlerinin saçtaki kırıklar meydana getirdiği ve istenmeyen bir kesim ortaya çıkarttığı bilinen bir gerçektir. Bu sebeple Wahl traş makinesi gibi kaliteli ürünler tercih edilmelidir.

Wahl Traş Makinesi Özellikleri

Birçok özelliği beraberinde getiren Wahl traş makinesi kablolu ve kablosuz olarak iki çeşitte üretilebilmektedir. Tam bir profesyonel saç kesim makinesi olan Wahl 0.7 ile 3 milimetre arasında saç kesimine müsaade etmektedir. Alman patentli olan bu ürün şebekeden alacağı güç veya şarj edilebilir batarya ile çalışmaktadır. Üstelik batarya 60 dakika içerisinde tam doluma ulaştığından 90 dakikalık bir saç kesimi işlemini kolayca yerine getirmektedir.

Wahl Traş Makinesi ve Teknik Detaylar

Erkek saç kesiminde bir numaralı ürünlerden olan Wahl traş makinesi LED bataryalı bir durum göstergesine sahiptir. Böylece batarya kullanımında istenmeyen bitmelerin de önüne geçilmiş olmaktadır. Ayrıca şarj başlarken ve biterken de ikaz sesi ile kullanıcısına bilgi verilmektedir. 4800 devirlik bir motorun Entegre olduğu cihaz elektrik prizine takıldığında sürekli olarak çalışma özelliğine de sahiptir. Tak çıkar sistemli ve sihirli bıçağın entegre olduğu bir bıçak seti de cihazın kutusunda bulunmaktadır.

Wahl Traş Makinesi ve Ekonomik Fiyatlar

Temizlik ve bakımı da oldukça pratik olan Wahl traş makinesi setin içinde gelen fırçayla en ince gözeneklerine kadar saçtan ve tüyden arındırılmaktadır. Bu şekilde bakım yapıldığında oldukça uzun bir kullanım vadeden Wahl marka traş makineleri oldukça da uygun fiyata satın alınabilmektedir.

Etiketler: Moser, Wahl, Ermila, Tıraş Makinesi
Mart 27, 2018
Listeye dön